SALON.cz

Pánské oblečení od sester

Neotřelou a pohodlnou pánskou módu aby člověk v současné době hledal lupou. Naštěstí se objevila hvězda v podobě módní značky Sistersconspiracy, která tento problém zajisté vyřeší.

Značku Sistersconspiracy vytvořily v roce 2005 absolventky ateliéru Módní tvorby na VŠUP v Praze Alice Klouzková a Jana Jetelová.

Tyto dvě módní návrhářky se zabývají zejména pánskou módou pro mladé a jejich výtvory jsou synonymem pro vše, co současný mladý muž potřebuje a vyhledává. Oblečení je pohodlné, originální, barevně perfektně sladěné a hlavně z kvalitních materiálů. Všechen materiál použitý k výrobě je z České republiky od prověřených výrobců. Vše perfektně sedí a je dokonale ušito, nemusíte se tedy obávat vytažených nití či rozpáraných rukávů.

Vysoký podíl na originalitě má i ruční práce: na mikiny a trička se používá technika sítotisku nebo výšivky, která vytváří detailní ornamenty. Na grafických návrzích kolekcí se podílejí i další současní mladí umělci. Například Marie Hladíková, která je známá výrobou originálních plyšových hraček, nebo Mikuláš Macháček, který spolupracuje se studiem Najbrt.

Kromě tvorby pánských kolekcí se Sistersconspiracy zabývají tvorbou kostýmů pro film a reklamu a spolupracují i s oděvním průmyslem.

Oblečení od sester lze zakoupit v e-shopu přímo na webových stránkách značky, ale také v obchodech Scandal nebo Pour Pour Ceny jsou přijatelné a určitě si každý vybere, protože pohodlného a „vtipného“ oblečení není nikdy dost.

Více info na: www.sistersconspiracy.cz

copyright copyright copyright copyright

Mohlo by vás zajímat: