SALON.cz

Pour Pour: Domácí i světová jména

To vše najdete v obchůdku Pour Pour, který nabízí širokou škálu oblečení i doplňků mladých českých návrhářů a nejen to!

Tento obchůdek můžete najít na Vinohradské ulici číslo 74 na pražských Vinohradech. Prodávají se zde pouze originální věci pocházející z malých sérií. Některé značky nabízejí i možnost upravit nebo vyrobit věci přímo na zakázku. Dále zde najdete i  módní kousky světových značek z druhé ruky, které jsou pečlivě vybírány, aby zachovaly celkový ráz obchodu. Některé výrobky jsou i od samotné majitelky obchůdku.

Pour Pour se zúčastňuje pravidelně módních přehlídek mladých českých návrhářů, jako například přehlídky Prague Fashion Free Weekend, který se vždy konal v pražských prostorách NoD v klubu Roxy. Módní přehllídky, které obchod pořádá, jsou nejen reprezentační akcí, ale i společenským setkáním lidí se zájmem o mladou originální módu.

Obchod Pour Pour má i své internetové stránky, které celým designem zapadají do image obchodu. Zaujmou vás svou originalitou, vtipností i profesionalitou. Najdete zde bližší informace o obchodu, ale i kontakty na majitelku a návrháře, kteří v obchodě nabízejí své modely.

Pokud vás už zima unavuje a chcete si ji zpříjemnit nějakým pěkným prosluněným modýlkem, neváhejte a zkuste se zajít podívat po něčem zajímavém právě do Pour Pouru. Mají zde otevřeno od pondělí do pátku od 11 do 19 hodin. Určitě zde něco najdete a budete spokojeni!

Pour Pour

Vinohradská 74
130 00 Praha 3

Více info na: www.pourpour.cz

  • Pour Pour
  • Pour Pour
  • Pour Pour
  • Pour Pour
  • Pour Pour
  • Pour Pour

Mohlo by vás zajímat: