SALON.cz

Modcloth

ModCloth: Vintage 100krát jinak

Milujete retro a vintage oblečení, ale trochu vás mrzí, že nabídka není ještě zdaleka taková, jakou byste si představovali?

Pak by vás možná mohla potěšit americká značka ModCloth, která se specializuje právě na dámskou retro módu.

Značku ModCloth založili ještě na střední škole, tedy v pouhých 17ti letech, Eric a Susan Kogerovi. Z tehdejší školní lásky se nakonec zrodilo spokojené manželství a stejně tak, jako se Ericovi a Susan daří v osobním životě, prosperují i v tom pracovním. Jejich značka se za pár let své existence rozrostla do velmi prosperující firmy, která v dnešní době čítá okolo 104 zaměstnanců.

Jak už jsme uvedli, na stránkách ModClothu naleznete především dámské oblečení a doplňky. Své zastoupení zde však má i dekoraci do bytu a trocha té kosmetiky. Veškeré oblečení i doplňky jsou opravdu úžasné, a proto není divu, že velká část starších modelů je již beznadějně vyprodaná. Ceny jsou celkem přijatelné, například pěknou šálu lze pořídít za 20 dolarů (cca 370,- Kč) a skvělé šaty se pohybují od 50 do 150 dolarů (cca od 920,- do 2 800,- Kč).

O oblíbenosti značky ModCloth svědčí nejen nedostupnost některých modelů, ale i velmi silná fanouškovská základna na Facebooku. Skvělou zprávou je i to, že ModCloth zasílá také do Čech, poštovné vyjde zhruba na 35 dolarů (tedy 640,- Kč).

Nechcete-li se proto pídit po různých bazarech či pracně hledat látky na vlastní retro modely, pak vyzkoušejte právě stránky ModClothu. Snad i vás nadchne jejich nápaditost a um!

Více info na: www.modcloth.com

Mod Cloth Mod Cloth Mod Cloth Mod Cloth Mod Cloth Mod Cloth Mod Cloth Mod Cloth Mod Cloth Mod Cloth

Mohlo by vás zajímat: