SALON.cz

Osobité české značky Minile a Design Empathy

Hlavní myšlenkou značky Minile je nabídka kvalitního oblečení, ve kterém je zákaznicím nejen příjemně, snadno se kombinuje, ale také jej využijí pro více příležitostí. A z podobného konceptu vychází i šperkařská značka s názvem Design Empathy.

Zakladatelka obou značek Leona Průchová toužila se stát návrhářkou již od mládí. Rodiče jí však od náročnější designérské kariéry spíše odrazovali, a tak se vydala studovat nejprve navrhování staveb, poté pokračovala na další škole ekonomického zaměření.

Design Empathy

Její láska k designu však nakonec zvítězila a v roce 2010 si založila šperkařskou značku Design Empathy. Šperky této značky se staly populární především díky svým něžným vzkazům zalitých do křišťálové pryskyřice. A tak není divu, že nejčastěji obdarovanými jsou kromě přítelkyň a manželek i nevěsty, družičky nebo maminky. V nabídce však nechybí ani dárky pro muže.

Minile

Obliba šperků Design Empathy dodala Leoně odvahy, a tak v roce 2015 zkusila navrhnout i svá první dámská trička. Návrhy triček se nakonec rozšířily i na návrhy sukní, šatů a dalších kousků dámského šatníku, a nová značka Minile byla na světě. Minimalistický styl, tlumené barvy v kombinaci se zajímavými střihy a pohodlnými kvalitními materiály vytváří oblečení, které se vyplatí mít ve svém šatníku.

Oblečení Minile je určeno ženám všech věkových kategorií, ale na své si přijdou hlavně ženy reprodukčního věku, které plánují rodinu. Minile nabízí totiž řadu kousků oversize, do kterých se pohodlně vejdou i nastávající maminky. Některé kousky oblečení díky svým střihům nabízí i skvělé využití při kojení. A poté, co miminka odrostou, se všechno oblečení dá opět nosit dál. Oblečení není určeno ale primárně pro maminky. V nabídce si na své přijdou všechny ženy i muži.

A na co se můžeme těšit v blízké době? Návrhářka Leona Průchová právě připravuje letní kolekci a na podzim by moc ráda zkusila nějaký jednoduchý kabátek, takže se máme opět na co těšit!

Více informací na www.minile.czwww.designempathy.cz

Kamenný obchod Minile

Malířská 9

170 00 Praha 7

Minilie Minilie Minilie Minilie Minilie Minilie CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 82 CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 82 náušnice Empathy Design - 1 zrcátko Empathy Design - 1.jpg

Mohlo by vás zajímat: