SALON.cz

Papírové peněženky Mighty Wallet

Originální a odolná peněženka navíc z recyklovatelného materiálu? Žádný problém s Mighty Wallet!

Pakliže toužíte po peněžence, která nejen plní svou praktickou úlohu na jedničku, ale navíc je stylová a ekologická, Mighty Wallet zcela jistě upoutá vaši pozornost. Neotřelý design evokuje improvizované pouzdro z papíru, peněženka ale vydrží roky a když doslouží, je snadno recyklovatelná.

Mighty wallet je vyrobená ze speciálního materiálu Tyvek. Ten na pohled i na omak připomíná papír, ale je vyroben z tisíců mikroskopických plastových vláken náhodně poskládaných přes sebe, což mu dodává neuvěřitelnou sílu a odolnost i proti vodě.

Peněženka je navíc vyrobená z jednoho kusu Tyveku, což znamená, že nemá žádné švy. Každý kus obsahuje dvě přihrádky na bankovky, několik přihrádek na kreditní karty a speciální malou kapsu pro rychlé nalezení a vyjmutí karty nebo mincí.

Na výběr je ohromné množství vzorů i barev – je libo peněženku vypadající jako mapa, notová osnova, nebo snad papír čerstvě vytržený z poznámkového bloku?

Ať už je pro vás peněženka nutností nebo atraktivním doplňkem, s Mighty Wallet neuděláte chybu. Jednotná cena peněženek Mighty Wallet je 15 dolarů.

Mighty Wallet Mighty Wallet Mighty Wallet Mighty Wallet Mighty Wallet Mighty Wallet Mighty Wallet

Mohlo by vás zajímat: