SALON.cz

černá taška Haul vyrobená z pneumatiky

Designové ekotašky Haul

Mít originální designovou tašku, za kterou se každý ohlédne, a třeba z vlastní pneumatiky? Tenhle bláznivý nápad se stal skutečností u australského výrobce tašek a obalů na iPady a notebooky Haul.

Tvůrci, obchodníci, šílenci od roku 1998. To o sobě sami říkají designéři týmu Haul, nezávislé, stylové značky z australského Melbourne. Pokud nahlédnete do jejich dílny, brzy zjistíte, že jim musíte dát za pravdu a že vás tohle šílenství stejně jako je opravdu baví.

Už nikdy nudný obal na ipad

Obal na iPad nemusí být jen obyčejný a jednobarevný kus kůže nebo neoprénu. Může být v podstatě čímkoli, co si vymyslíte. Díky speciálnímu pogumovanému potisku je možné mu dát jakoukoli tvář včetně vlastního návrhu, který si přinesete s sebou.

Každý kus je originál

Na tom si tvůrci Haul zakládají. Fotoalba a kabelky z poznávacích značek aut nebo tašky z pneumatik, to je jen malá ukázka z dílny jejich bláznivých nápadů. Navíc u každého kousku máte záruku ruční výroby a tím pádem i vysoké kvality a odolnosti.

A kdo je Gus?

Gus je je bílý skvrnitý boxer, ambasador značky, tvůrce designu, testovací osoba, která zároveň vítá všechny příchozí u vchodu a prodavač v jednom. Samozřejmě i on má svou vlastní kolekci originálních výrobků.

černá taška Haul vyrobená z pneumatiky černá taška Haul vyrobená z pneumatiky vnitřní uspořádání tašky Haul červená taška s potiskem Haul

Mohlo by vás zajímat: