SALON.cz

Poketo: Umění v kapse

Peněženka je nejen hezký doplněk, ale především splňuje i velice praktickou funkci. Každý den do ní schováváme nejen svoji hotovost, ale i platební karty, osobní doklady, vizitky a jiné cennosti, a proto si i ona zaslouží zvláštní pozornost.

Značku Poketo si založili v roce 2003 manželé, Ted Vadakan a Angie Myung. Původně se orientovali pouze na prodej originálních peněženek, později se však jejich zájem a zároveň i nabídka e-shopu rozšířila i na oblečení, šperky, bytové doplňky a dokonce i fotoaparáty. Za svoji několikaletou existenci stihli vytvořit i speciální kolekce jak pro sportovní značku Nike, tak i spolupracovat s kapelami jakými jsou například Arcade Fire nebo Weezer.

Originalita peněženek Poketo spočívá především v návrzích, které pocházejí od designérů a ilustrátorů z celého světa. Počet oslovených umělců se stále mění, jejich celkové číslo však do dnešního dne přesahuje hranici 200. Každý umělec má vlastní kolekci, která je limitovaná, tudíž při nákupu dané peněženky máte zaručeno, že se vám do rukou dostane opravdový originál.

Cena peněženek je jednotná 20 dolarů. Pokud na svoji krasavici nepospícháte, pak poštovné do České republiky vás vyjde na necelých 7 dolarů. Nabídka je velmi pestrá, avšak časově omezená. Pokud vás tedy některá peněženka Poketo chytla za srdce, raději nečekejte, neboť by už nemusela být.

Více info na: www.poketo.com

Poketo Poketo Poketo Poketo Poketo Poketo Poketo

Mohlo by vás zajímat: