SALON.cz

dámské bílé šaty Kateřina Geislerová

Móda Kateřiny Geislerové

Jméno české módní návrhářky Kateřiny Geislerové není u nás zatím příliš známé. Důvod je prostý, neboť Kateřina již dvanáct let žije a tvoří v Paříži. 

Nejprve zde studovala na Sorbonně, poté na univerzitě St. Denis a nakonec na pařížské umělecké škole LISAA (L’institut Supérieur des Arts Appliqués). Již během studia získala své první klientky, pro které tvořila na objednávku. Svá vysokoškolská studia ukončila jako jedna z nejlepších v roce 2001 a díky stážím se následně zdokonalila v předních pařížských módních domech.

V roce 2002 se zúčastnila návrhářských soutěží Festival de Jeunes Créateurs – Tignes a Festival de la Côte d’Opale. Úspěch byl tak výrazný, že vzápětí uspořádala svoji první přehlídku v centru Paříže. Začátkem roku 2003 se rozhodla založit i svou vlastní značku a otevřela si ateliér nedaleko Champs Elysées. Její první kolekce se nejdříve skládaly pouze z originálních kusů a limitovaných sérií zhotovovaných na zakázku. V roce 2004 však svoji tvorbu rozšířila i o linií prêt-à-porter, která byla poté prezentována v různých pařížských buticích. O tři roky později otevřela vlastní obchod nedaleko muzea Georges Pompidou a v roce 2009 spustila i e-shop, který je součástí jejich webových stránek dodnes.

Více info na: www.katerina-geislerova.com 

dámské hnědé triko s koženým korzetem a kalhoty Kateřina Geislerová dámské hnědé šaty a kožená kabelka Kateřina Geislerová dámské bílé šaty Kateřina Geislerová dámské bílé šaty Kateřina Geislerová dámský zimní khaki kabát a hnědé šaty Kateřina Geislerová dámský hnědý kabát Kateřina Geislerová

Mohlo by vás zajímat: