SALON.cz

Saturdays NYC: Surfování v New Yorku

Móda, umění, design, ale i sport a životní styl. To vše se snoubí v americkém obchodě, a dnes už i značce, Saturdays NYC.

Tento původně malý newyorský obchod byl otevřen v srpnu roku 2009 v bohémské čtvrti Soho. Nejprve se orientoval především na prodej surfařských prken a neoprenů, které jsou přeci jen typičtější pro slunné pláže Californie než betonovou džungli New Yorku.

Možná právě proto se nabídka obchodu časem rozrostla a přeorientovala více na městský styl, díky čemuž si dnes mohou zákazníci Saturdays NYC nakoupit i oblečení, doplňky, kosmetiku, knížky, umění či dokonce kávu. Kvalitní surfové vybavení se však v nabídce udrželo a nádherná designová prkna mají u Saturdays stále hlavní slovo.

Samotné prostory obchodu se také změnily. Návštěvníci zde najdou nejen regály s oblečením, ale i příjemný café-bar v němž posedávají místní umělci, designéři a grafici. S většinou z nich se majitelé obchodu dobře znají, a tak nikoho asi nepřekvapí, že své kolekce pánského oblečení fotografují právě na nich.

Více info na: www.saturdaysnyc.com

Saturdays Surf NYC Saturdays Surf NYC Saturdays Surf NYC Saturdays Surf NYC Saturdays Surf NYC Saturdays Surf NYC Saturdays Surf NYC

Mohlo by vás zajímat: