SALON.cz

Hard-de-core

Hard-de-core: Obchod mnoha barev

Pestrobarevný obchod Hard-de-core si v centru Prahy otevřely dvě mladé výtvarnice a prodávají v něm interiérové a módní originály od českých tvůrců. V místní dílně si můžete něco vytvořit i vy sami.

Hard-de-core se nachází v centru Prahy nedaleko Jindřišské věže. Svým jasně růžovým štítem zaujme už z dálky, takže ho určitě nikdo nepřehlédne. Je zajímavým spojením malé galerie, obchodu a dílny.

Dílna je určena pro malé i velké. V týdnu dílny patří dětem a jejich rodičům a o víkendu jsou pořádány kurzy pro dospělé. Cena jednodenního kurzu pro dospělé je kolem tisíce korun a to určitě stojí za to! Věci z dílny jsou v prodeji i v obchůdku, takže můžete zjistit, jaký úspěch budou mít vaše výrobky na komerčním trhu.

Ukázky ze svých módních kolekcí tady prezentují většinou začínající módní návrháři a značky jako například sweet666design nebo Hedush, které nabízejí originální oděvy nejen po mladé. Naleznete zde i módní doplňky, jako jsou kabelky značky Vohoz s barevnými potisky, veselé háčkované obaly na mobily nebo přívěsky na klíče.

Šperky jsou umístěny v několika osvícených vitrínách rozestavěných po celém obchodě, které lákají ke koupi vystavených věcí. Své šperkařské umění zde nabízejí mladí tvůrci, jako jsou Kutya, Markéta Richterová a mnozí dalších. Pod značkou Kutya se skrývá Markéta Lisá, která vyrábí šperky ze stříbra, zlata a tradičních i netradičních materiálů. Tyto šperky jsou inspirovány převážně přírodními strukturami a tvary. Od Markéty Richterové zde najdete šperky velmi originálních tvarů z plexiskla.

V nabídce je moderní designový porcelán i klasičtější keramika. Za zmínku stojí věci od značek De studio keramika a Brother design. De studio keramika je značka, která nabízí příjemnou barevnou keramiku klasických tvarů a velikostí. Kontrastem k této značce je Brothers design, což je moderní porcelán jednoduchých tvarů, který zajisté osvěží váš domov.

Hard-de-core

Senovážné námestí 10
110 00 Praha 1

copyright copyright náramek Dana Bezděková copyright copyright copyright

Mohlo by vás zajímat: