SALON.cz

Nejen spodní prádlo

Nejen spodní prádlo

Také máte pocit, že se vám v obchodech nedaří najít hezké spodní prádlo, které by bylo kvalitní, originální a zároveň pohodlné? Nezoufejte, kolekce dámského spodního prádla Retro Underwear splní všechna vaše očekávání.

Internetový obchod Retro Underwear nabízí bavlněná dámská a pánská trika, prádlo, košilky a kalhotky zajímavých střihů a retro barev.

Charakteristickým znakem výrobků Retro Underwear jsou andělská křídla. Najdete je v různých modifikacích na každém oděvu vytvořeném pod touto značkou. Vybrat si můžete z několika různých variant lišících se barvou, potiskem, střihem a samozřejmě velikostí.

Dámská trička jsou rozdělena do kolekcí Super, Retro nebo Classic Angel, které se liší potisky křídel umístěných na zadní straně trička v oblasti lopatek.

Pánských triček je na výběr bohužel o poznání méně, a to jen ze dvou variant Black nebo White. Dále si můžete vybrat z několika druhů dámských kalhotek, ty se liší hlavně střihem, ale také barvou a umístěním potisku křídel.

Novinkou na stránkách jsou přesně popsané velikosti od S po L, uváděné v centimetrech a s rozměry přes prsa a délku trička. Zákazník má tak jistotu, že mu tričko padne jako „ulité“. U spodního prádla se uvádějí pouze velikosti bez upřesnění, jelikož kalhotky jsou elastické a lépe se tak přizpůsobí postavě.

Pokud již máte z nabídky e-shopu vybráno, stačí jen vyplnit připojený formulář obsahující standardní informace, jako je počet kusů, druh zboží, jméno, adresa a další nepostradatelné informace. Ještě jedno malé upozornění, k základní ceně se ještě připočítává paušální poplatek 100,- Kč pokrývající poštovné a balné.

Jestliže jste spíše příznivci klasického způsobu nakupování, neztrácejte naději, výrobky Retro Underwear nabízejí i vybrané pražské obchůdky, jako jsou Scandal Boutique (Opatovická 24, Praha 1), Pour Pour (Voršilská 8, Praha 1 a Vinohradská 74, Praha 2), O3V fashion shop (Milady Horákové 49, Praha 7), Revolver (pasáž Divadla Komedie, Lazarská 7, Praha 1). 

copyright copyright copyright copyright www.retro-underwear.cz www.retro-underwear.cz

Mohlo by vás zajímat: