SALON.cz

dámské růžové triko, oranžová sukně a botky LEW

LEWitující krása

Je nám velkou ctí, že jako první v České republice jsme se mohli stát partnery mezinárodního programu Fur Free Retailer alias Obchod bez kožešin.

Tento projekt jsem se rozhodli podpořit, neboť jsou nám sympatičtí návrháři, kteří s pravými kožešinami nepracují a stejně jako my, shledávají kožešinový průmysl krutým a v dnešní době i zcela zbytečným.

Pro náš dnešní dámský tip jsme si proto vybrali holandské duo návrhářek Kim Leemans a Merel Wicker, které nejenže tvoří úžasné modely pod vlastní značkou LEW, ale také se připojily k bojkotu proti tomuto nesmyslnému módnímu trendu.

Zcela zbytečný produkt

Obě dámy k tomu dodávají: „Nikdy nás ani nenapadlo kožešiny do svých kolekcí zahrnout, neboť pro nás je to zcela zbytečný produkt. Po tom všem, co o kožešinovém průmyslu víme, opravdu nelze v kožešinách spatřovat jakoukoliv krásu.“ Tyto talentované designérky si však dobře uvědomují, že ani zbývající oblasti textilního průmyslu nejsou zcela bez poskvrny, a proto dodávají: „Snažíme se pracovat a navrhovat oblečení v co nejetičtější míře to jde a nepoužívání kožešin je v tomto ohledu ten nejsnažší krok ze všech.“ 

V souvislosti s posledními módními trendy neopomenou Kim a Merel zmínit i velkou oblibu kožešinových límců, které lze spatřit zvláště na fotkách některých zahraničních street style blogů. „Proč musí být z pravých kožešin? Osobně si myslíme, že je to vážně hloupé a lidé, kteří je nosí, jsou podle nás ignoranti“, shrnují jednoznačně.

Co víc dodat?

Asi jen to, že stejně jako jsou chytré a odvážné obě dámy LEW, je chytrá, odvážná a přesto velmi jemná a elegantní i jejich móda. Ostatně posuďte sami! My vám dnes nabízíme jejich jarní kolekci, která se nese v duchu světlých odstínů, lehkých materiálů a především velmi nápaditých střihů.

Více info na: www.l-e-w.nl

dámská žlutá halenka a růžové kalhoty LEW dámská žlutá halenka a růžové kalhoty LEW dámské růžové triko, oranžová sukně a růžové tílko a šortky LEW dámské růžové tílko s potiskem, barevné kalhoty a růžové botky dámská žlutá halenka a růžové kalhoty LEW dámské bleděmodré šaty, bílé legíny a žluté botky dámská žlutá halenka a růžové kalhoty LEW dámské barevné šaty, bleděmodré legíny a střevíčky dámská žlutá halenka a růžové kalhoty LEW dámské žluto-béžové úpletové šaty a žluté botky LEW dámské žlutobílé šaty LEW dámský kabátek LEW

Mohlo by vás zajímat: