Nejen spodní prádlo

hlavní obrázek

Také máte pocit, že se vám v obchodech nedaří najít hezké spodní prádlo, které by bylo kvalitní, originální a zároveň pohodlné? Nezoufejte, kolekce dámského spodního prádla Retro Underwear splní všechna vaše očekávání.

tričko dlouhý rukáv bílé tričko dlouhý rukáv bílé tričko modré tričko modré tričko hnědé tričko hnědé dámské tričko Retro Angel dámské tričko Retro Angel
 

Internetový obchod Retro Underwear nabízí bavlněná dámská a pánská trika, prádlo, košilky a kalhotky zajímavých střihů a retro barev.

Charakteristickým znakem výrobků Retro Underwear jsou andělská křídla. Najdete je v různých modifikacích na každém oděvu vytvořeném pod touto značkou. Vybrat si můžete z několika různých variant lišících se barvou, potiskem, střihem a samozřejmě velikostí.

Dámská trička jsou rozdělena do kolekcí Super, Retro nebo Classic Angel, které se liší potisky křídel umístěných na zadní straně trička v oblasti lopatek.

Pánských triček je na výběr bohužel o poznání méně, a to jen ze dvou variant Black nebo White. Dále si můžete vybrat z několika druhů dámských kalhotek, ty se liší hlavně střihem, ale také barvou a umístěním potisku křídel.

Novinkou na stránkách jsou přesně popsané velikosti od S po L, uváděné v centimetrech a s rozměry přes prsa a délku trička. Zákazník má tak jistotu, že mu tričko padne jako „ulité“. U spodního prádla se uvádějí pouze velikosti bez upřesnění, jelikož kalhotky jsou elastické a lépe se tak přizpůsobí postavě.

Pokud již máte z nabídky e-shopu vybráno, stačí jen vyplnit připojený formulář obsahující standardní informace, jako je počet kusů, druh zboží, jméno, adresa a další nepostradatelné informace. Ještě jedno malé upozornění, k základní ceně se ještě připočítává paušální poplatek 100,- Kč pokrývající poštovné a balné.

Jestliže jste spíše příznivci klasického způsobu nakupování, neztrácejte naději, výrobky Retro Underwear nabízejí i vybrané pražské obchůdky, jako jsou Scandal Boutique (Opatovická 24, Praha 1), Pour Pour (Voršilská 8, Praha 1 a Vinohradská 74, Praha 2), O3V fashion shop (Milady Horákové 49, Praha 7), Revolver (pasáž Divadla Komedie, Lazarská 7, Praha 1).

Více info na: www.retro-underwear.cz
 

dámské tričko Sally dámské tričko Sally dámské tričko Frbulhead dámské tričko Frbulhead dámské tričko Cats Love dámské tričko Cats Love dámské tričko Michelle dámské tričko Michelle dámské tričko Doggy dámské tričko Doggy červená mikina Angel červená mikina Angel
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR