Clara + Doreen = C.neeon

hlavní obrázek

Módní značka C.neeon byla založena v Berlíně textilní návrhářkou Clarou Leskovar a módní návrhářkou Doreen Schulz v roce 2004. Holky se seznámily během studií na umělecké škole v Berlíně.

 

Obě dámy mají práci dobře rozdělenou. Zatímco Clara navrhuje látky a jejich potisky, Doreen má na starosti modely, a to od návrhů, přes střih až po šití. I při vymýšlení jména pro svoji značku se holky spravedlivě rozdělily. „C“ představuje Claru a „neeon“ je zkomolenina  jména Doreen.

Výjimečnost značky C.neeon tkví právě v tom, že si navrhují a vyrábějí své vlastní látky. O čemž svědčí i fakt, že rok po založení své značky vyhrály Clara s Doreen první místo prestižní soutěže mladých návrhářů na francouzském festivalu módy Hyéres Festival International.

I přesto, že modely mohou působit díky svým geometrickým vzorům a chladnějším barvám poněkud tvrdě, jejich celkový dojem zjemňují ležérnější střihy.

Oblečení značky C.neeon je možné zakoupit v jejich vlastním e-shopu. Ceny modelů jsou sice o něco dražší, například dámské legíny C.neeon vyjdou zhruba na 80 eur, ale jakmile se jednou zamilujete, není už co řešit.  Poštovné se určuje podle objemu zboží, například zboží do 1 kila vyjde na 8 eur.

Více na: www.cneeon-shop.de

C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09 C.neeon Podzim/Zima 09
autor: Anna

Komentáře

Reaguj
 
Obchod nez kožešin Stránky archivovány Národní knihovnou ČR