SALON.cz

Sluchátka na zip

Také vás přivádí neustálé zamotávání sluchátek až na samý okraj šílenosti? Trávíte zbytečné minuty a minuty rozplétáním kabelů, co se vám zauzlovaly v kapse? Zkuste zip!

Máte mp3 přehrávač, iPhone nebo mobilní telefon, posloucháte na něm muziku, ale nechcete chodit nepřetržitě s velkými sluchátky na krku? Nosíte v kapse maličké pecky do uší, protože jsou skladné a máte je tak vždycky při ruce? Pokud stále souhlasně kýváte hlavou, pak určitě přikývnete i nad povzdychnutím, že největším prokletím všech sluchátkových kabelů je jejich nepochopitelná touha po vzájemném chaotickém proplétání.

Zkroťte ty neposedné hady!

Řešit se to moc nedá. Buď je prostě hodíte do kapsy a smíříte se s tím, že je před každým použitím budete znovu a znovu rozmotávat, nebo je pokaždé pečlivě stočíte do speciální krabičky (jak otravné), případně je namotáte dokola kolem přehrávače a budete doufat, že se vám v nich dráty brzo nepřelámou a kontakty neporuší.

A pak je tu ještě jedno malé, ale důmyslné řešení! Kupte si sluchátka s kabely fungujícími na principu zipu.

Všechno pod kontrolou

Je to tak prosté. Díky nylonové kabeláži integrované v obyčejném zipu máte po starostech. Jednoduchým zatažením nebo povolením jezdce od sebe můžete obě pecky libovolně oddalovat a přibližovat (oceníte při společném poslechu muziky s kamarádem). Nakonec zip jednoduše zapnete až do konce a hotovo.

Sluchátka se zipem Zipbuds nabízí na trhu firma DGA. Podobné YI earphones od designéra Ji Woong mají navíc ovládání hlasitosti přímo v jezdci zipu.

sluchátka na zip Zipbuds sluchátka na zip Zipbuds sluchátka na zip Zipbuds

Mohlo by vás zajímat: