SALON.cz

The Great Peach

The Giant Peach: Obří výběr

Jak jsme slíbili, tak i plníme a naším dalším e-shopem pro pány k doporučení bude Obří broskev, nebo-li The Giant Peach, jak se tento kalifornský e-shop názývá.

Pakliže jste stále nenašli v českých obchodech a e-shopech to co hledáte,  zde máte další šanci, neboť The Giant Peach nabízí téměř vše, co by se současnému muži mohlo líbit.

Nabídka tohoto e-shopu je skutečně pestrá, složená z řady zajímavých značek, tudíž na své by si mohl přijít opravdu každý. The Giant Peach se zaměřuje především na pánskou módu, své hojné zastoupení zde ale mají i dámy a dokonce i děti.

Kromě fajn oblečení nabízí kluci a jedna slečna z The Giant Peach i skvělé cd, vinyly, dvd, knížky, plakáty, skateboardy, flashky, doplňky do bytu a jiné. Kdo se tedy nebojí nakupovat na internetu a je podobného vyznání, toho nabídka jistě uspokojí. Pro upřesnění dodáváme, že poštovné do České republiky vyjde zhruba na 10 dolarů.

To, že The Giant Peach není jen obyčejný e-shop, dokazují i zajímavé rozhovory s umělci v sekci Features. Koho tedy Obří broskev zaujala, pro toho je škoda už dalších slov, stačí jen kliknout. Přejeme dobrou chuť!

Více info na: www.thegiantpeach.com

The Giant Peach The Giant Peach The Giant Peach The Giant Peach The Giant Peach The Giant Peach

Mohlo by vás zajímat: