SALON.cz

The Hill-side

Utáhni si kravatu

Že kravata nemusí být nutně jen doplněk ke společenskému obleku a dá se využít na milion způsobů, dokazuje podzimní kolekce The Hill Side.

Tato americká firma se na podobné doplňky vyloženě zaměřuje a v jejím sortimentu naleznete převážně kravaty, šátky a šály z netradičních materiálů jako batist, tvíd a voskované plátno, které svým zpracováním a vzory přímo lákají k využití pro volný čas.

Ty jednobarevné si klidně uvažte na kostkované flanelky, ty kostkované a s proužky zase naopak. Důležité je, že žádné společenské pravidlo neexistuje. Šátky můžete použít místo stuhy do vlasů, na hlavu, kolem krku, zkrátka fantazii se v tomto případě meze nekladou.

Aby potvrdili neformálnost svých vázanek, nafotili The Hill Side podzimně-zimní kolekci skutečně netradičně kreativním způsobem. Vzali partu kamarádů, rozdali jim kravaty a šátky, poslali je do fotografické kabinky a počkali, co z toho vyleze.  Vylezli vtipné obrázky, báječně podtrhující myšlenku, že i kravata může být zábavná součást šatníku.

Navíc pokud si jednu takovou uvážete na Silvestrovskou párty, nebudete to zas tak velká ostuda, až se nad ránem přistihnete, jak máváte kravatou nad hlavou, nebo si ji utahujete kolem čela. Můžete jednoduše říct, že vázanka The Hill Side je právě k něčemu takovému jako stvořená.

kravata The Hill-Side kravata The Hill-Side kravata The Hill-Side kravata The Hill-Side kravata a šátek The Hill-Side šála The Hill-Side

Mohlo by vás zajímat: