SALON.cz

Umělecké dílo v kalhotách

Spodní prádlo je většinou schované pod oděvem a u některých kousků je to vážně škoda.

Internetový obchod The String Republic vznikl ve snaze aplikovat originální design na věcech denní potřeby. Při zachování kvality provedení a vysokého pohodlí.

Za touto myšlenkou stojí francouzský designér Stephane Bucco. Původně ji uplatnil při navrhování limitované série obuvi, další řada se připravuje na léto 2007, až později se začal  zabývat potisky na spodní prádlo pod značkou The String Republic a nezůstal na to sám.

Na zpracování potisků se podílí dvanáct designérů z celého světa. Potisky jsou proto velmi osobité, obsahují originální ilustrace ve stylu konkrétního autora. Zároveň je zachována jednota značky. Mezi motivy převažují různá fantaskní stvoření a lebky, které má tato značka v logu.

Pokud chcete ukojit své umělecké ambice a poměřit svůj talent s předními designéry, máte možnost navrhnout si vlastní potisk. Stačí si vybrat velikost a střih, nahrát svůj návrh na stránky The String Republic a pak čekat dva až tři týdny, než vám doručí váš výtvor. Získáte tak možnost nosit kvalitní spodní prádlo, které nemá nikdo jiný na světě.

Modely nabízené v katalogu jsou prodávány v omezeném nákladu, proto je dobré si předem zjistit, jestli ten váš je stále k dispozici, a to na e-mailu store@thestringrepublic.com. Po registraci, která je nutná i k samotnému nákupu, máte možnost si tyto i další informace nechat zasílat e-mailem. Registrovaný uživatel pak může na svém blogu nebo stránkách umístit odkaz na The String Republic a na oplátku dostane 10% slevu na všechny produkty.

Originální pánské, ale i dámské spodní prádlo značky The String Republic pořídíte za jednotnou cenu 35 EUR za kus. Zakoupené zboží se z hygienických důvodů nedá vrátit, ale nezoufejte. Pokud vám trenky nepadnou podle představ, nechte si je zarámovat a budete si připadat jako v galerii moderního umění.

www.thestringrepublic.com www.thestringrepublic.com www.thestringrepublic.com www.thestringrepublic.com

Mohlo by vás zajímat: