SALON.cz

Technologie, kterou lze nosit

Občas každý řeší problém, jak ukládat a sdílet své digitální soubory. Data chceme mít v bezpečí a pokud možno po ruce.

Imation, přední výrobce výměnných produktů pro ukládání dat, vám nabízí oboje. Doposud jste data jen přenášeli, teď je budete i oblékat. Stačí si jen vybrat, jestli chcete nosit vaše dokumenty neustále při sobě v podobě stylového náramku nebo přívěsku.

Pohodlný způsob ukládání dat

Disk Imation Flash Wristband kombinuje přenosnou jednotku flash s náramkem. Nabízí pohodlný způsob přenosu, sdílení a ukládání dat. To vše zabaleno do gumového pásku, který se vám pohodlně obtočí kolem zápěstí a navíc chrání vaše data před poškozením. Náramek působí velmi vkusně a originálně a snadno se odepíná. Stačí rozpojit, zasunout jednotku do portu USB na jakémkoliv počítači a přenos může začít.

Rozsah kapacity

Jestli se vám zdá 256 MB málo nebo na vás náramek nepůsobí dostatečně mužně, pořiďte si Imation Clip Flash. Jedná se o flash disk uložený v masivním pogumovaném pouzdru, který lze pomocí kovové karabiny připnout za opasek a mít tak svá data vždy po ruce. Imation Clip Flash působí robustně a na první pohled je jasné, že snese i poněkud drsnější zacházení. K dispozici je v kapacitách 256 MB, 512 MB, 1 GB nebo 2 GB.

K dostání i v ČR

Náramek Flash Wristband se v České Republice zatím prodává jen v černém a modrém provedení s datovou kapacitu 256 MB. Na zahraničních e-shopech, Insight nebo PC Mall je možnost si náramek objednat i ve vaší oblíbené barvě, ať je jakákoliv.

Flashky si lze zakoupit v internetovém obchodě společnosti Diskus, kde si můžete objednat  i další produkty od Imation, jako jsou CD / DVD média nebo pevné disky.

Zakoupené zboží zaplatíte hotově při převzetí na dobírku a vztahuje se na něj dvouletá záruka.


Mohlo by vás zajímat: