SALON.cz

Taškařice

Australský designér a animátor Jeremyville se v roce 2004 rozhodl pro ambiciózní projekt.

Jako majitel grafického studia, které realizovalo zakázky pro hudební kanál MTV, Lego, Converse nebo Adidas, měl dostatečné renomé a spoustu kontaktů na to, aby oslovil přední umělce z oblasti designu a street artu a společně s nimi pak vytvořil originální potisky pro kolekci tašek. Tak vznikla značka Sketchel.

Na realizaci potisků se do dnešního dne podílelo 230 umělců z celého světa, a to například legenda francouzského graffiti Miss Van nebo americký písničkář Beck. Díky této rozmanité plejádě umělců vznikla spousta rozmanitých a osobitých motivů, které dělají z tašek Sketchel exkluzivní zboží.

Tašky jsou nabízeny v limitovaném počtu jednoho nebo sta kusů. Vyrobeny jsou vždy z černého vinylu, který je nejen lehký, ale navíc velmi odolný a zaručí, že se taška nepronese a něco vydrží. Plocha s originálním potiskem je pokryta folií z PVC, díky níž je motiv dobře chráněn před oděrem. Kvalitní barvy obsažené v potisku dále zaručí, že motiv hned tak nevybledne.

Všechny tašky mají jednotnou cenu (125 USD) a vzhledem k vysoké kvalitě zpracování, exkluzivitě limitované série a originalitě potisků si osobně myslím, že jejich cena je velmi příznivá.

Na stránkách Jeremyville.com si kromě již zmiňovaných tašek Sketchel můžete zakoupit i velké množství triček (35 USD).

Pokud zrovna nepotřebujete nic na sebe, ale svět podle Jeremyvilleho vás přesto okouzlil, můžete si jeho svět přenést domů v knižní podobě. Na prodej jsou buď tři snímky nebo na ilustrace bohaté publikace. Za zmínku stojí především kniha Jeremyville Sessions (65 USD), ve které máte možnost se komplexně seznámit se samotným Jeremyvillem. Kniha kromě jiného obsahuje realizované projekty, knižní ilustrace, komiksy, prostě vše, na čem se tento talentovaný umělec podílel. Pokud si tuto publikaci objednáte přímo ze stránek Jeremyville.com, obdržíte jako bonus podepsanou ilustraci. Knihu si můžete zakoupit také přes slovenské nakladatelství Slovart nebo v knihkupectví Luxor za 1100,- Kč.

V e-shopu Jeremyvilleho jsou k dostání i originální hračky. Jde však o ten typ hraček, který se k dětem do ruky nikdy nedostane a skončí ve vitríně nebo na pracovním stole jako designový doplněk. Dále si zde můžete zakoupit i plakáty, placky, komiksy, vše opět v pestrobarevném Jeremyvilleho stylu.

Pakliže jste si na e-shopu Jeremyville.com vybrali, s objednávkou příliš dlouho neváhejte, neboť o nabízené zboží je velký zájem a rychle se obměňuje.

Po zadání objednávky můžete zboží uhradit přes platební systém PayPal. Zásilka vám dojde zhruba do 10 až 14 dnů.

Více info na: www.jeremyville.com

www.jeremyville.com www.jeremyville.com www.jeremyville.com www.jeremyville.com www.jeremyville.com www.jeremyville.com www.jeremyville.com

Mohlo by vás zajímat: