SALON.cz

Spitfire: Stylově nejen proti UV

Sluníčko už konečně svítí o sto šest, a to je vždy ten správný čas porozhlédnout se po hezkých, ale zároveň i kvalitních slunečních brýlích.

Kdo by si kdy pomyslel, že brýle, které kdysi nosili naši dědečkové a tatínkové, se stanou opět tak populární. Historie se ale opakuje i v módě, a tudíž nikoho už asi nepřekvapí, že návrháři a designéři jdou ve svým inspirací napříč celým spektrem až do let dávno minulých.

Komu se svěle daří tyto historické trendy uvádět zpět na trh je anglická značka Spitfire, která se zabývá výrobou jak pánských, tak i dámských brýlí. Příjemné na brýlích této značky je, že jsou nejen pěkné a stylové, ale i za rozumnou cenu (většinou okolo 18 liber).

Značka Spitfire bohužel nemá vlastní e-shop, ale je k dostání například na anglickém e-shopu ASOS. Pokud byste si chtěli brýle z tohoto e-shopu zakoupit, pak poštovné je zadarmo a běžné doručení vychází na 6 – 12 dní.

Důležité je také zmínit, že značka Spitfire nenabízí jen sluneční brýle, ale i klasické obroučky pro dioptrická skla, tudíž fešákem může být opravdu každý, a to jak na sluníčku, tak i ve stínu.

Brýle lze zakoupit v e-shopu ASOS.

pánské sluneční brýle ASOS, typ Clear Frame Round (£ 18) pánské sluneční brýle ASOS, typ Removable Lens (£ 18) pánské sluneční brýle ASOS, typ Babet Round Lens (£ 18) pánské sluneční brýle ASOS, typ Retro Frame Mirrored Lens (£ 18) pánské sluneční brýle ASOS, typ Wooden Detail Moulded Aviator (£ 18) pánské sluneční brýle ASOS, typ Bullet 2 Tortoishell (£ 18) pánské sluneční brýle ASOS, typ 80's Fluro Wrap (£ 18) pánské sluneční brýle ASOS, typ 80's Visor (£ 18)

Mohlo by vás zajímat: