SALON.cz

Stiskněte CTRL!

Tlačítko CTRL alias Control známe všichni jistě velmi dobře. Nejvíce asi ve spojení s dalšími dvěma tlačítky ALT a DELETE.

A stejně tak jako se obracíme ve stavu naprostého počítačového zoufalství na tuto oblíbenou svatou trojici, můžeme se spolehnout i na záchranu v podobě finské značky CTRL, a to v případě, kdy už skutečně nemáme co na sebe či náš šatník prostě stagnuje stejně jako někdy náš počítač.

Skandinávský design nikdy nezklame, a ne jinak je tomu i v případě značky CTRL. Svěží, nápaditý a přitom nijak vtíravý styl jistě ocení každý, kdo netouží být středem pozornosti, ale zároveň také nechce splynout s davem.

V těchto dnech probíhá v e-shopu CTRL letní výprodej, který nabízí slevy na oblečení až do 60%. Platit můžete jak pomocí kreditních karet, tak i pokud máte učet u služby PayPal a na balíček se můžete těšit do 3 – 6 pracovních dní. A nejdůležitější informaci na závěr, po celé Evropě je doprava ZDARMA!

Jistě s námi budete souhlasit, že v tomto případě není o správné volbě CTRL opravdu pochyb!

Více info na: www.ctrlclothing.com

pánská červená kšiltovka CTRL, typ Popeye (27 €) pánské červené triko CTRL, typ s potiskem Suffer (€ 11.60) pánské černé triko s potiskem CTRL, typ Rock Paper Scissors (€ 29.90) pánské černé triko CTRL, typ s potiskem Duchamp (€ 29.90) pánské černé triko s potiskem CTRL, typ Ecce (€ 29.90) pánské modré tílko CTRL, typ Lula (25.90 €) pánská kostkovaná košile CTRL, typ Bhanga (€ 26.70) pánská černá mikina CTRL, typ Damage (€ 59.90) pánské černé džíny CTRL, typ Thai Boy (€ 75) pánské růžové džíny CTRL, typ Manowar (€ 63.90)

Mohlo by vás zajímat: