SALON.cz

Spasitel pánské módy

Dokud se v pánské módě pohybujeme ve sportovní nebo mladistvé alternativní rovině, zdá se všechno v nejlepším pořádku.

Mladí hoši, ať už vyznavači nejrůznějších adrenalinových sportů nebo příznivci rozličných hudebních a životních trendů, mají z čeho vybírat, a jak se zdá, na stylu i na značce jim také patřičně záleží. Jakmile však narazíme na klasiku, padla kosa na kámen.

Mnoho mužů bere módu jako nutné zlo a spousta dalších nevidí možnost, jak být v oblékání kreativní. „V pánské módě není co vymýšlet a zlepšovat, košile je zkrátka košile a kravata kravata,“ slýcháme častokrát a mnohdy se ani není čemu divit.

Pro dámy totiž návrháři sezónu co sezónu chrlí desítky nejrůznějších kolekcí, ale objevit něco skutečně zajímavého a progresivního na poli pánské klasiky není zas tak jednoduché.

Spasitelem mladých mužů, kteří chtějí být moderní a zároveň netouží budovat svou kariéru v hip-hopovém triku nebo snowboardové bundě, by mohl být Patrik Ervell. Ve světě módy je tento návrhář specializující se na pánskou část populace zatím poměrným nováčkem, avšak jeho jméno rychle získává zvučný tón.

Ervellovy obleky jsou svěží a plné mladistvého elánu, přesto si však zachovávají seriózní ráz. Nejinak je tomu i případě kolekce pro letošní podzim a zimu. Ačkoliv vychází z tradičních pánských barev jako šedá či černá, doplněných o světlé smetanové či námořnicky modré tóny, modely nejsou ani nudné, ani nevýrazné. Odvíjejí se od nápaditého střihu a využívají moderní materiály.

Pletené kravaty, vinylové pláštěnky či latexové šátky do deště, nylonové opasky přes kašmírové kabáty a k tomu vlněné či bavlněné kalhoty – tak nějak vypadá Ervellova podzimně zimní vize, kterou příjemně obohatil svět pánské módy.

pánská světle šedá košile, černá kravata a kalhoty Patrik Ervell pánský černý svetr a bílé kalhoty Patrik Ervell pánská černá košile, baťoh a modré kalhoty Patrik Ervell pánská šedá bunda a světle šedé kalhoty Patrik Ervell pánská černá bunda, kalhoty a šedá košile Patrik Ervell pánské černé sako, kalhoty a baťoh Patrik Ervell pánské černé sako, tmavě šedá košile a kalhoty Patrik Ervell pánské modré sako a černé kalhoty Patrik Ervell pánský šedý oblek Patrik Ervell pánský šedý oblek Patrik Ervell pánská černá bunda a kalhoty Patrik Ervell pánská černá bunda a tmavě modré kalhoty Patrik Ervell pánská modrý kabátek, bílá košile a černé kalhoty Patrik Ervell pánský světle žlutý plášť do deště a béžové kalhoty Patrik Ervell pánský tmavě modrý kabátek s páskem a černé kalhoty Patrik Ervell pánská černá bunda a modré kalhoty Patrik Ervell

Mohlo by vás zajímat: