SALON.cz

Předplatné triko

Předplatit si noviny nebo místo v divadle je běžná záležitost, ale obstarat si stejným způsobem tričko?

Pokud vás nebaví chodit po obchodech a shánět originální trička nebo se už dále nechcete spoléhat na vkus vaší přítelkyně, je tu další možnost, můžete si triko předplatit. S touto myšlenkou přišla oděvní společnost Xplicid z německého Hamburku.

Každý měsíc vznikne pod značkou Xplicid jedno originální triko s potiskem, které navrhne vždy jiný designér. První potisk vznikl v září 2006. Návrhy jsou rozmanité a promítá se do nich i původ a osobnost autora. Nejzajímavější na celé myšlence je fakt, že předplatitel nikdy neví, jaké triko se mu objeví ve schránce. Je sice možnost si předešlá trika na stránce Xplicid prohlédnout a udělat si tak rámcovou představu, přesto se člověk momentu překvapení nevyhne. Někomu nemusí tento postup vyhovovat, ale pocit, že na mě každý měsíc čeká dárek v podobě nového trička, po jehož rozbalení uvažuji, kde a jak triko vzniklo a kdo ho navrhl, trochu té nejistoty vynahradí.

Trička jsou v limitované edici a jediný způsob, jak je získat, je stát se předplatitelem, členem Xplicid T-shirt klubu. Pro předplatné si nejdříve zvolíte velikost, která vám bude vyhovovat (S až XXL), poté si vyberete, na jak dlouho si trika chcete předplatit – trička si můžete objednat až na rok dopředu, minimum jsou tři měsíce. Po vyplnění kontaktních údajů výslednou částku (29 EUR za 1 triko za měsíc) uhradíte převodem z účtu nebo přes platební systém Paypal a můžete s napětím očekávat, jaký skvost se vám příští měsíc objeví ve schránce.

www.xplicid.com www.xplicid.com tričko www.xplicid.com

Mohlo by vás zajímat: