SALON.cz

Na rande i na lov Yetiho

Ať už v zimě zůstanete ve městě, vyrazíte na lov ryb pod ledem, půjdete pouštět draka nebo se odvážíte do hor po stopách Yetiho, Nonnative má skvělé „hadry“ na všechno.

Japonská značka Nonnative se pánské módě věnuje od roku 2005. Oblečení inspirováné outdoorem je neformální, nedbale ležérní a pohodlné. Působí nenuceně a i přes určitý sportovní ráz stále městsky. Tvůrci oděvů i přes jakousi prvnotní laxnost rozhodně nezapomínají na detaily.

Nejnovější kolekce „The Yeti Hunting Club“ pro podzim a zimu 2010 je sestavená z velkého množství kabátů, vest, bund, košil a kalhot, které jsou vzájemně libovolně kombinovatelné a skvěle tak vyhovují rozmarům podzimního i zimního počasí.

Ať už se chystáte do chladu, deště, slunečných dnů či větru, správným poskládáním jednotlivých kousků vždycky dostanete outfit plně odpovídající aktuálním požadavkům.

Dominantou kolekce jsou spíš tmavší tóny, doplněné o ostřejší akcent hřejivé zelené a oranžové. Kvalitně zpracované střihy tak trochu punkově narušují rukavice s ustřiženými prsty, rozličné čapky a „cowbojská“ kostka, které dávají celé kolekci lehce venkovský ráz.

Zkrátka oblečení, ve kterém můžete vyrazit snad kamkoliv kromě divadla. Jen musíte počítat s tím, že budete stále lehce působit, jako byste šli na ryby.

Více info na: www.nonnative.com

pánská černá vesta, kostkovaná košile a černé kalhoty Nonnative pánské béžové sako, džínová košile a zelené kalhoty Nonnative pánská zelená vesta, košile a kalhoty Nonnative pánská oranžová kšiltovka, džínová bunda, zelená košile a šedé kalhoty Nonnative pánský modrý klobouk, bunda, kostkovaná košile a šedé kalhoty Nonnative pánská hnědá bunda, kostkovaná košile a hnědé kalhoty Nonnative pánský tmavě modrý a modré triko Nonnative pánská béžová čepice, kalhoty a hnědý svetr Nonnative pánská šedá vesta, džínová košile a džíny Nonnative pánská kostkovaná košile, oranžová vesta a hnědé kalhoty Nonnative pánská oranžová čepice, černá bunda a kalhoty, hnědý svetr Nonnative pánská oranžová kšiltovka, kostkovaná bunda a hnědé kalhoty Nonnative pánská šedá čepice, bunda, svetr a kalhoty Nonnative pánská šedá čepice, hnědá bunda a kalhoty, kostkovaná košile Nonnative pánská zelená čepice, bunda, kostkovaná košile a hnědé kalhoty Nonnative pánská khaki bunda, kostkovaná košile a šedé kalhoty Nonnative pánská modrá čepice, kabát a světle béžové kalhoty Nonnative pánská hnědá čepice, oranžová bunda, bílý svetr a hnědé kalhoty Nonnative pánská oranžová bunda a zelené kalhoty Nonnative pánská černá kšiltovka, zelená bunda a černé džíny Nonnative

Mohlo by vás zajímat: