SALON.cz

Když je moře daleko

Moře a nálada s ním spojená nás suchozemce nesmírně přitahuje, tak proč si nedopřát něco, co nám ho bude připomínat každý den.

Značku the Ryde založili kolem roku 2002 v americkém Laguna Beach dva surfaři, Mike Figueroa a Matthew Allen. Zpočátku prodávali svá trika po místních surfařských obchodech. Během krátké doby se však jejich oblečení pod značkou the Ryde stalo velmi oblíbené, a tak se rozhodli dobýt zbytek světa skrze vlastní e-shop.

Základní filosofie značky the Ryde je zábava a radost ze života, která se promítá i do designu potisků. Nejčastějšími motivy jsou mořské vlny, slunce a vše, co je spojeno s plážovým životem. Na triku se tak objevují různé plážové hry, stavění z písku, pohodová hesla (Enjoy – Užívej) a samozřejmě nemůže chybět ani surfař, který se oddává divoké jízdě na vlnách. Vše je vyvedeno v jednoduchém a snadno čitelném designu, z kterého pohoda přímo sálá.

Trička pořídíte za cenu okolo 20 USD, bohužel dalších 18 USD dáte za poštovné. Platí se předem pomocí kreditních karet Visa nebo MasterCard. Triko vám dojde do deseti dnů. V nabídce jsou také mikiny a dětské oblečení.

The Ryde je mladá značka s velkou budoucností, kterou se vyplatí sledovat. Na rozdíl od surfařských značek jako Rip Curl nebo Quicksilver, které si svět již podmanily, působí the Ryde domácím, přátelským dojmem a s jejich tričkem získáte dojem, že víte, jaké to je vyrážet každé ráno na pláž a čekat na vlnu, a to i přesto, že moře je tak daleko.

Více info na: www.theryde.com

the Ryde the Ryde the Ryde the Ryde the Ryde the Ryde the Ryde

Mohlo by vás zajímat: