SALON.cz

IM KING: Království neomezených možností

Podobně jako rytíři krále Artuše, kteří se scházeli kolem kulatého stolu bez čela a rohů na důkaz rovnosti všech členů, i pomyslné oděvní království z Kalifornie si zakládá hlavně na vzájemné spolupráci.

Oděvní značka IM KING se zrodila v hlavách několika lidí z Kalifornské Orange Country, kteří  toužili naplnit své sny a cíle trochu jiným způsobem, než je dnes běžné. Způsobem vycházejícím hlavně z kamarádství a svornosti, kde důležitou hybnou silou k uskutečnění vizí je kolektivní inspirace, úsilí a talent všech členů. „Děláme to, co funguje, a co je nejdůležitější, děláme to, co máme rádi,“ říká Andy Cool, zakladatel a kreativní ředitel společnosti.

Móda s názorem

IM KING si utahují z populární muziky, vkládají do módy různá politická sdělení, snaží se, aby jejich oblečení obsahovalo určitou zprávu, ale jinak se striktně nevymezují do žádného stylu. „Každý ve společnosti je jiný, jiná osobnost s jinými názory. Výsledná inspirace vychází ze společného hladu po životě, který udržuje naši tvorbu svěží a aktuální a pomáhá nám být kreativní, ale ne nafoukaný.“

Jejich móda je současná, pouliční, mladá a určená především individualitám – lidem, kteří si svůj život chtějí užít, chtějí se bavit a nenechají se nikým omezovat. Jde o typický streetwear, tvořený způsobem DIY. Všichni ve společnosti jsou vlastně přátelé, kteří chodí společně na párty, společně se opíjejí nebo v kanceláři hrají videohry. Tvoří módu inspirovanou vlastními životy a doufají, že osloví každého, kdo touží po vlastním sebevyjádření.

pánská šedivá zimní bunda a kšiltovka s logem Im King pánská kostkovaná košile a černé kalhoty Im King pánské černé triko s potiskem Im King pánská černá mikina Im King pánská šedivá bunda, černé triko s potiskem a džíny Im King pánská modrá mikina a černé kalhoty Im King pánská černá kožená bunda, šedivá mikina a černé džíny Im King pánská šedivá mikina na zip a černé kalhoty Im King pánská černá kožená bunda, fialová mikina a černé džíny Im King pánská černá kožená bunda, šedivá mikina a černé džíny Im King pánská černá kožená bunda a černé džíny Im King pánská černá mikina, bílé triko s potiskem a džíny Im King pánská kostkovaná košile a modrá kšiltovka s potiskem Im King pánská kostkovaná košile, modrá kšiltovka s potiskem a černé džíny Im King

Mohlo by vás zajímat: