SALON.cz

King Kongem z profilu

Občas každý z nás zatouží být někým jiným, být hvězda, přitáhnout na sebe pozornost, ale zároveň zůstat sám sebou. Dnes už můžete oboje!

Grafický designér Clinton Van Gemert přišel s jednoduchým konceptem – vzal mikinu s kapucí a kapuci ze strany potiskl. Jako potisk použil podobizny hvězd černobílého filmu. Docílil tak efektu, že ten, kdo si mikinu oblékl s kapucí na hlavě, získal tvář těchto filmových hvězd. Nápad byl na světě a Clinton začal v pronajaté továrně v newyorském Brooklynu potiskovat mikiny pod značkou HeadHoods.

Všechny potisky jsou aplikovány na mikiny americké značky American Apparel, která je populární pro pohodlné a zároveň atraktivní oblečení. Jméno této značky je zárukou prvotřídní kvality.

Mikiny jsou ručně potištěny, díky čemuž nikdy nenarazíte na člověka, který by měl úplně stejný kousek, a i to je na mikinách od HeadHoods přitažlivé. Exkluzivita však něco stojí, šedesát dolarů za kus není zrovna málo, ale v případě HeadHoods investovaných peněz nebudete litovat.

Elvis, King Kong nebo David

V součastné době je k dispozici zhruba desítka potisků od popkulturních ikon jako Elvise, King Konga až po podobiznu Michelangelova Davida. V nabídce je i dnes velmi populární lebka nebo klaunský obličej.

Poté, co si zvolíte své druhá já, už stačí si jen vybrat velikost a barvu, zvolit region (international), objednávku uhradit přes PayPal, chvilku si počkat a pak už můžete za velkého obdivu okolí tančit po ulici jako Elvis nebo šplhat po barácích jako King Kong.

www.headhoods.com www.headhoods.com www.headhoods.com www.headhoods.com

Mohlo by vás zajímat: