SALON.cz

Holstee

Holstee mají zelené srdce

Chcete něco nového, něco designového, něco zeleného? Příznivci udržitelného rozvoje a příznivého společenského i ekologického dopadu zbystřete. Holstee jsou tu pro vás!

„Je to váš život. Dělejte to, co máte rádi, a dělejte to často. Když se vám něco nelíbí, změňte to! Když jíte, užívejte si každé sousto. Život je krátký! Žijte svůj sen a noste svou vášeň,“ nabádají v manifestu života designéři Holstee a svého přesvědčení se snaží držet do slova a do písmene.

Nebojte se být hezcí!

Posouvají hranice obyčejného oblečení kamsi dál a víš. Nemožné je pro ně běžné a nesnadné výzva. Pokud si vyberete jakýkoliv kousek z jejich omezené, však o to propracovanější nabídky, zhezknete nejen zvenku, ale i uvnitř. Každá věc má totiž designově vymazlený nápad, do kterého kdosi vložil kus svého srdce. Zeleného srdce.

Šetrné, nápadité, vkusné, nekompromisní

Vyrobit užitečnou věc, která krásně vypadá a nezatěžuje životní prostředí, není snadný úkol. Omyvatelné kabely z plastového odpadu, peněženky ze starých novin, recyklovaná trička s praktickou kapsou na zip – to všechno je nejen hezké, ale navíc bezezbytku ekologické. Kromě vlastních nápadů vyhledávají a nabízejí inovativní a užitečné výrobky i řady dalších autorů.

Nechte se unést do světa ekologického funkcionalismu, kde forma následuje nejen funkci, ale i správný přístup. Nedělejte kompromisy, když nemusíte.

Více info na: shop.holstee.com

kovbojský šátek na krk z recyklovaných plastových lahví a průmyslového odpadu ($ 15) tričko Candylands s kapsou na zip z recyklovaných materiálů ($ 30) tričko Rubics s kapsou na zip z recyklovaných materiálů ($ 30) tričko Checkers s kapsou na zip z recyklovaných materiálů ($ 30) sada triček To Be Continued ($ 20) sada triček To Be Continued ($ 20) recyklovaná peněženka z igelitu a novin ($ 25) tričko Candylands s kapsou na zip z recyklovaných materiálů ($ 30)

Mohlo by vás zajímat: