SALON.cz

Hodinky Knight Ridera

Pokud je pro vás čas až na druhém místě a chcete svými hodinkami hlavně zaujmout, zazářit a pobavit se, nechte se oslnit LED displejem.

Co na tom, že vám bude chvíli trvat, než se naučíte z nich vyčíst správný počet hodin, vteřin i minut. Japonské digitálky Sea Hope jsou především o zábavě, o designu a hlavně o inovaci. Hodiny jsou na nich zobrazeny pomocí LED diod nebo LCD displejů a než se naučíte odezírat správný časový údaj ze svítících bodů na první pohled, možná párkrát někam přijdete pozdě.

Na takové faux pas ovšem rychle zapomenete, až zjistíte, kolik legrace si užijete se svými kamarády, kteří ne a ne odhalit, jak vlastně poznáte ten správný čas.

Vybrat si můžete z mnoha typů, od ve tmě světélkujících mravenců či úseček, až po hodinky znázorňující nejrůznější křivky jako equalizér nebo srdeční rytmus. Pokud chcete něco opravdu hi-tech, vyberte si z některých nabízených typů s LCDčkem. Pokud si ale opravdu toužíte připadat jako robot nebo Knight Ridererovo auto Kitt, sáhněte určitě po těch, kterým skrz kovový „displej“ prosvítají barevné LEDky.

Více info na: www.seahope.com

kovové náramkové hodinky s LED diodami Heart Beat kovové náramkové hodinky s LED diodami Heart Beat kovové náramkové hodinky s LED diodami Heart Beat

Mohlo by vás zajímat: