SALON.cz

Gio Goi

Gio-Goi, Primal Scream, Oasis a další

Gio-Goi je synonymem současné mladé rockové generace s jednoduchým mottem: „To je to, co je“. Gio-Goi jsou Oasis, Kasabian, Primal Scream a další hvězdy rockového nebe.

Ti všichni propadli značce s jednoduchým lehce sportovním nádechem v barvách duhy. Aby také ne.  

Pocta od Vivienne Westwood

Věnovat pár bundiček, několik triček celebritám, jakými jsou například zmínění Primal Scream, je osvědčený marketingový tah. A to se vyplatí!

Avšak oblečky Gio-Goi uhranuly také celebrity se starším datem narození. Konkrétně mám na mysli slavnou módní návrhářku Vivienne Westwood. Právě ona byla jedna z těch, kdo dal svůj hlas této značce v prestižní ceně o nejlepší britskou módní značku každoročně vyhlašovanou magazínem Face. Ba co víc. Madam Viviene Westwood se přiznala k inspiraci  v Gio-Goi pro své kolekce. Řekněte! Která módní značka zaměřená na mladé se může pyštit tím, že je inspirací tak známému módnímu tvůrci?!

Bundy a bundičky

Firma se proslavila hlavně malými lehkými bundičkami v různém barevném provedení. Nutno říci, že tento typ sportovní bundy je opravdu praktický a velmi slušivý. Bundy Gio-Goi vůbec nemusíte brát jako sportovní součást vašeho šatníku. Skvěle vypadají i s elegantními doplňky.

Gio-Goi je zkrátka značka pro každého. Trička, pásky, sluneční brýle v provedení, které vás zaujme ani nebude vědět čím. Na závěr bych ještě zmínila, že firma plánuje přijít na trh s novou kolekcí džínového oblečení. Určitě se máme na co těšit.

Oblečení Gio-Goi lze bez problémů sehnat v různých internetových obchodech včetně oficiálních stránek značky.

Více info na: www.gio-goi.com

pánské černé polo triko Gio-Goi (£15.00) pánské černé triko se zeleným proužkem Gio-Goi (£29.99) pánské modré triko Gio-Goi (£15.00) pánská šedá košile s černým límcem Gio-Goi (£54.99) pánská kostkovaná košile Gio-Goi (£22.50) pánský černo-modrý pruhovaný svetr Gio-Goi (£44.99) pánský šedý cardigan Gio-Goi (£64.99) pánská žlutá mikina s černým logem Gio-Goi (£54.99)

Mohlo by vás zajímat: