SALON.cz

Gangsteři Crooks & Castles

Americká streetwear značka Crooks & Castles tvoří design bez kompromisů a je oblíbená zejména mezi hip hopery. Pokochejte se aktuální kolekcí!

Dennis Calvero a Robert Panlilio se v roce 2002 rozhodli uštědřit pouliční módě ránu pěstí přímo mezi oči a tímto svérázným vložením šému přivedli k životu mnoho drsných golemů, kteří dnes rozhodně neběhají už jen po ulicích sladké Ameriky. Černí, bílí, tlustí, tencí – Crooks & Castles mají vohoz pro každého, kdo se na to cítí.

Oba designéři chtěli lifestylovou značku, která bude odrážet jejich postoje a zájmy. Nejdřív si zlehka připravili hřiště a začali do světa tlačit svou typickou grafiku a design, pak se trochu stáhli do pozadí a nyní usoudili, že nazrál čas odvážněji experimentovat a nechat do tvorby proniknout více životních stylů.

Se svou novou produkcí opět proráží a hřejí se na výsluní.  Není proto divu, že oblečení Crooks & Castles snadno seženete i v různých českých hip hopových e-shopech a obchodech s městskou módou.

Podzimní a zimní kolekce „True Romance – Anti-social klub“ hledá pochopení pro všechny drsné a realistické chlápky, kterým motto „Milovat a ztratit je lepší než nemilovat vůbec“ připadá falešné, protože prošli zkouškou ohněm v romantickém vztahu. Ať už je to neopětovaná láska, schůzka nebo manželství, očekávané štěstí je vždycky jen malé sousto z celé večeře a zbytek tvoří neustálá honba za něčím s koncem v nedohlednu. Fotografie prezentující kolekci zachycují právě ty, kteří byli na své cestě za láskou „rozžvýkáni a vyplivnuti“.

Naleznete v ní vše – bundy, kalhoty, košile,  saka, trika i doplňky. V podstatě můžeme hovořit o jakémsi propojení drsné tváře života s určitou elegancí. Slušet bude všem dospělým mužům, kteří už odrostli plandajícím džínům a o tři čísla větším mikinám a přesto je nepohltila kariéristická móda obleků a kravat. Všem, co stále věří svým alternativním hodnotám, ale nechodí po ulicích se srdcem na dlani.

Více info na: www.crooksncastles.com

pánská modro-černá sportovní bunda a kostkovaná košile Crooks & Castles pánská černo-šedá sportovní bunda s nášivkami Crooks & Castles pánské sportovní bundy Crooks & Castles pánská džínová a kostkovaná košileCrooks & Castles pánská šedá kšiltovka, černá bunda a černý klobouk, šedý zapínací svetr Crooks & Castles pánská černá sportovní bunda s potiskem a šedý svetr Crooks & Castles pánské bílé košile Crooks & Castles pánská béžová bunda a červená košile Crooks & Castles pánský bleděmodrý svetr na zapínání Crooks & Castles

Mohlo by vás zajímat: