SALON.cz

Complex geometries: Hledání pravdy

Možná vám tmavá zimní kolekce Complexgeometries přijde barevně jaksi ochuzená, ale co není v barvách a tónech, je rozhodně ve střihu.

Newyorský designér Clayton Evans, kreativní ředitel značky Complexgeometries, má cit pro látku. Jednotlivé modely nejsou postaveny na barevných kombinacích, specifických úpravách materiálů nebo výrazných vzorech. Vše je jenom o látce a jejím tvaru.

Móda Comlexgeometries je v základě jednoduchá. Modely mají často asymetrické či volné střihy, které vycházejí z klasického streetwearu a pod Evansovýma rukama rozkvétají do vzdušných, tekutých outfitů, lákajících svou nápadnou pohodlností.

Možná by bylo příhodnější nazývat Evanse místo návrhářem konstruktérem, protože z jeho práce jako by úplně čišela jakási touha a snaha odhalit pravou podstatu oděvu díky precizní práci se střihem.

Pánská část letošní podzimní a zimní kolekce nazvaná „In search of True“ je oproti tvarově rozmanitější letní kolekci více minimalistická. Vychází z tmavých, černých a šedých tónů, drží se rovných linií a čerpá z geometrie čtverce či obdélníku. Typická jsou pro ni volná trika i mikiny, prodloužená délka topů, zkrácená délka kalhot a nezačištěné lemy.

Více info na: www.complexgeometries.com

pánské černé triko a kalhoty Complex geometries pánské modré triko s obdélníkovým potiskem a černé kalhoty zkrácené délky Complex geometries pánský černý asymetricky řešený top a šedé kalhoty Complex geometries pánský černý top prodloužené délky a tmavě šedá asymetrická šála Complex geometries pánská šedá mikina asymetrického střihu a tmavé kalhoty Complex geometries pánská šedá mikina s kapucí a černé džíny Complex geometries pánský tmavý kabát s kapsami a černé kalhoty Complex geometries pánský světlý síťovaný top prodloužené délky a krátké tmavé kalhoty Complex geometries pánská černá mikina a tmavé kalhoty Complex geometries pánská černá volná mikina a prodloužený top Complex geometries

Mohlo by vás zajímat: