SALON.cz

Burton: Mezi námi muži

Pokud jste jedním z  těch, k nimž oblek zkrátka patří jako k ohni dým a k zimě mráz, padne vám dnešní nákupní tip jako ulitý. Burton je totiž stálice mužské elegance.

Pozor, neplést ovšem se stejnojmennou progresivní americkou značkou, specializující se na sportovní oblečení a vybavení zejména pro vášnivé snowboardisty. My se tu dnes bavíme o pánské klasice z Britských ostrovů.

Firma Burton má tradici, která sahá hluboko do historie. Je to už víc než století, kdy si mladičký Montague Burton půjčil od příbuzných 100 liber, aby si otevřel krejčovství v Chesterfieldu, a s ušlechtilou myšlenkou, že „dobré oblečení zvyšuje člověku sebeúctu“, se pustil do výroby kvalitních, na míru vyráběných obleků za rozumnou cenu. Během 1. světové války oblékl do uniforem téměř čtvrtinu britských ozbrojených sil, kolik ovšem během svého života ošatil civilistů, asi nikdo nespočítá. Snažil se o rozvoj kultury a vzdělanosti a obdobně jako například u nás Baťa byl velice ceněn pro svůj přínos průmyslu a péči o zaměstnance.

Dnes patří firma Burton k jedničkám na trhu v pánské formální i neformální „módě na úrovni“ a seženete u nich v podstatě vše od spodního prádla, přes džíny, košile, svetry a bundy až po nejrůznější doplňky, ale hlavně pěkné a kvalitní obleky.

Nejdůležitějším kritériem společnosti stále zůstává vysoká úroveň služeb zákazníkům od skvěle kvalifikovaného personálu na prodejnách po plně funkční a informativní e-shop, kde si můžete vybrané zboží objednat. Mottem je učinit nakupování snadné a komfortní.

Pokud tedy uvažujete o rozšíření svého šatníku o nějaký ten klasický či elegantní kousek, rozhodně neváhejte. Na mnoho nabízeného zboží je totiž do konce tohoto týdne až 30% sleva.

Více info na: www.burton.co.uk

pánský oblek v barvě uhlí Burton (£97.30) pánský černý oblek Burton (£97.30) pánská košile v barvě burgundského Burton (£17.60) pánská šedá košile Burton (£17.60) pánský šedý svetr se vzory Burton (£41.40) pánský černo-bílý svetr se vzory Burton (£41.40) pánský šedý kabát Burton (£72) pánský šedý kabát Burton (£49)

Mohlo by vás zajímat: