SALON.cz

Buďte zlatí!

Touto výzvou se však nemyslí, abyste se pokryli zlatem od hlavy až k patě. V tomto případě jde o zlaté myšlenky v podobě čestnosti a nalezení správného smyslu života.

Alespoň tak tento slogan interpretuje zakladatel své značky Benny Gold, jenž ostatně můžete nalézt zakomponovaný i v řadě výrobků.

Bennyho příběh je hodně podobný ostatním. Grafik, který vystřídal různá zaměstnání, a to jak práci na volné noze, tak i pro velké agentury, se jednoho dne rozhodl zkusit něco nového. Jak už to tak bývá, k myšlence založit si vlastní značku ho přivedla náhoda, která dopomohla i tomu, že dnes je značka Benny Gold dobře prosperující firma, jejíž oblečení si oblíbili jak známý američtí sportovci a umělci, tak i řada mužů po celém světě.

I přesto, že nabídka oblečení na internetu není zas až tak pestrá jako v kamenném obchodě v americkém San Franciscu, i tak je z čeho vybírat. Trička mají všechna jednotnou cenu 30 dolarů a doplňky se pohybují od 10 do 36 USD. Poštovné do České republiky vychází na 29 dolarů a doba dodání by neměla překročit 7 pracovních dní.

Více info na: www.bennygold.com

pánská kolekce Benny Gold pánská kolekce Benny Gold pánská kolekce Benny Gold pánská kolekce Benny Gold pánská kolekce Benny Gold pánská kolekce Benny Gold pánská kolekce Benny Gold pánská kolekce Benny Gold

Mohlo by vás zajímat: