SALON.cz

Boundless NY

Bezmezný New York

Boundless NY, neboli bezmezný New York. To je výstižný název pro e-shop s opravdu pestrou nabídkou. Sami provozovatelé amerického krámku a e-shopu nazývají Boundless NY tavícím kotlíkem medií, hudby a oblečení.

Nejde o to, odkud jste, ale kdo jste! To je heslo Boundless NY a přáním všech zaměstnanců  je, abyste se u nich cítili jako doma. Mix všech možných triček, mikin, pásků, tenisek a dalších  připomene nejednomu z nás vlastní domov, takže cítit se na stránkách Boundless NY jako doma se provozovatelům daří celkem úspěšně.

Stačí se virtuálně prohrabat uvedenými kategoriemi a naleznete doslova vše potřebné. A co si budeme namlouvat, všichni mladí lidé touží po módních značkách, které jsou právě maximálně IN. I na tuto skutečnost se u Boundless NY hledí, proto zde naleznete ty nejaktuálnější značky z celého NY.

Další příjemnou zprávou týkající se Boundless NY je, že ceny oblečení se drží relativně v možnostech mladých lidí. Bohužel poštovné do České Republiky už tak příznivě nevychází (okolo 29 dolarů), tudíž v případě nákupu se vyplatí objednat si rovnou více kousků, například se domluvit s někým dalším a o poštovné se podělit.

Boundless NY Boundless NY Boundless NY Boundless NY Boundless NY Boundless NY

Mohlo by vás zajímat: