SALON.cz

Bez komplice ani ránu

Jak americká značka Akomplice uvádí na svých stránkách, nikdy se nebála ukázat prostředníček okolnímu světu, respektive těm, kteří si ho podle ní zaslouží.

Mezi jejich největší vzory naopak vždy patřili u nás méně známý americký raper Immortal Technique nebo angličtí The Beatles, které se snaží následovat v jejich tvrzení: „We just do us.„, což by se dalo volně přeložit jako „Prostě jen makáme na sobě.„.

Název Akomplice pochází z anglického slova accomplice, které v češtině znamená komplic. Podle svých vlastních slov však nikoho nenásledují, nekopírují, nesledují ani nestudují jiné značky, prostě si jen navrhují vlastní módu, která je baví.

Akomplice založili v roce 2004 dva bratři, kterým v té době bylo  pouhých 18 a 20 let. Od té doby se jim podařilo prorazit nejen do obchodů po celém světě, ale i dosáhnout oblibénosti svého oblečení mezi uznávanými hudebníky, jakými jsou například americký raper Bio Boi z Outkast a řada dalších.

Pakliže i vás baví nosit oblečení, které je nejen pěkné, ale má i co říct, jistě si v nabídce Akomplice přijdete na své. Trička vychází většinou na 27 dolarů (cca 500,- Kč), mikiny a ostatní na 60 dolarů a více. Poštovné je jednotné pro celý svět mimo USA a vyjde na 31 dolarů (cca 560,- Kč).

I přesto, že poštovné zahraničních e-shopů je dražší než těch českých,  občas se vyplatí do něho investovat. Odměnou za investici je pak kvalitní oblečení a podpora značky, které vám dává hlubší smysl.

Více info na: www.akomplice-clothing.com/shop

 

Akomplice-clothing .com Akomplice-clothing .com Akomplice-clothing .com Akomplice-clothing .com Akomplice-clothing .com Akomplice-clothing .com Akomplice-clothing .com

Mohlo by vás zajímat: