SALON.cz

dámská a pánská mikina Pa-nnu

Barevný svět podle Pa:nuu

Jste rádi středem pozornosti, vybočujete z davu nebo prostě už máte dost šedohnědé kombinace vašeho oblečení? Neváhejte se ponořit pro inspiraci do pestrobarevného světa Pa:nuu!

Tato mladá značka, která vznikla v roce 2005 v Dánsku, se specializuje na oblečení pro volný čas, do ulic, prostě na oblečení, které se dobře nosí. Během své krátké existence se etablovala ve více než patnácti zemích, populární je především ve Skandinávii, a není se čemu divit. Pestré barvy pro Pa:nuu tak charakteristické jsou v kontrastu z věčným sněhem a severskými lesy.

Oblečení od Pa:nuu je vše, jenom ne nuda, jednobarevné kusy nebo dokonce tak fádní barvy, jako je modrá nebo khaki, byste hledali marně. Barvám dominuje zářivě žlutá, zelená nebo oranžová. Kontrastní tak, že přímo řežou do očí. Kombinace těchto neonových barev vás uvrhne zpět do „osmdesátek“, přímo do doby, kdy jste navazovali na své botasky nebo prestige tkaničky stejných barev.

Většina vzorů vypadá, jakoby se na vás nalepily veškeré reflexní štítky v dosahu sta kilometrů. Čtverce, poskládané do různorodých geometrických tvarů nebo jen tak chaoticky rozvrstvené, občas doplňuje abstraktní kresba. Mezi vzory najdeme i srdíčka, rybičky a další jednoduché a úderné symboly. Oblečení od Pa:nuu je prostě k nepřehlédnutí.

Kromě oblečení, které se nedělí striktně na pánské a dámské, jsou v nabídce této dánské značky i hodinky, které můžete za 75 eur zakoupit na stránkách jejího e-shopu. Oblečení Pa:nuu nabízí také Topshop.

čtverečky Panuu udává směr

Mohlo by vás zajímat: