SALON.cz

B:Different B:Scott

Tak by se dal pojmenovat slogan americké značky talentovaného návrháře Brandona Scotta s názvem B:Scott.

Neotřelé nápady propracované do nejmenších detailů jsou přesně tím, co tuto značku odlišuje od ostatních. Na první pohled se může zdát, že jde jen o obyčejné mikiny, svetry či bundy, ale zadíváte-li se pozorně na jednotlivé detaily, dojde vám, že o zas tak obyčejné oblečení nejde.

Americký návrhář Brandon Scott vyrůstal a zároveň i vystudoval designérství v San Franciscu. Zde také pracoval pro pánskou oděvní značku Nice Collective, u níž načerpal spousty zkušeností. Svoji vlastní značku si založil teprve nedávno, a to minulý rok. Od té doby se jeho oblečení velmi proslavilo a Brandon tak zažil doslova raketový vzestup.

Podle vlastních slov Brandona se v značce B:Scott snaží skloubit japonský a německý styl, které má sám osobně nejraději. Jeho dědeček se ve 30. letech minulého století vyučil jako designér v proslulé německé škole Bauhaus a později ve své profesi i úspěšně pokračoval, což dobře vysvětluje, po kom Brandon zdědil ten skvělý cit pro detail a preciznost.

Kdo má rád především volnější oblečení, které dovoluje neomezený pohyb, ten si tuto značku dobrých mravů alias Best Behavior stoprocentně zamiluje.
pánský bílý svetr na zapínání a šedé kalhoty B-Scott Design pánský šedý svetr na zapínání a černé kalhoty B-Scott Design pánská šedá mikina s kapucí B-Scott Design pánská šedá bunda s kapucí B-Scott Design pánská kostkovaná bunda B-Scott Design pánská černá bunda B-Scott Design pánská černá bunda na zip B-Scott Design pánská černá bunda B-Scott Design

Mohlo by vás zajímat: