SALON.cz

Vzhůru do oblak

V posledních pár letech se do módy opět vrátily boty na vysokých podpatcích, zvláště na tzv. platformách, které byly populární především v 70. letech.

V létě jsme se proto mohli setkat v obchodech s vysokými páskovými střevíčky všech stylů a barev, v nových podzimních kolekcích lze zase nalézt nejrůznější typy uzavřených vysokých bot, od kotníčkových až po kozačky.

Pokud patříte k těm, které odrazují příliš vysoké sklony bot na podpatcích, ale přesto se chcete také vznášet v oblacích, pak bychom vám doporučili právě ony platformy, které oproti klasickým botám na vysokých podpatcích nenamáhají tolik kotník a nožní klentbu a vaše nožky tak zachovávají v pohodlnějším úhlu.

A pro ty, kteří rádi nakupují ve slevách, máme pro změnu tip v podobě e-shopu amerického designéra a návrháře Steva Maddena, jehož botky si oblíbila nejedna americká herečka a zpěvačka. A není divu. Kvalitní, pohodlné a krásné střevíčky, které se navíc ve slevě dají pořídit za rozumnou cenou, jsou investicí, která se vyplatí.

Léto je už sice u konce, ale proč si neudělat radost již dnes a nenakoupit si už na příští léto, že?

Více info na: www.stevemadden.com

hnědé kožené platformy Quincey (33.99 USD) hnědé kožené platformy s plíšky Hanley (99.99 USD) hnědé páskové platformy Bennott (39.99 USD) barevné páskové platformy Cereall (39.99 USD) černé páskové platformy Smash (29.99 USD) černé lakové střevíčky Flamed (39.99 USD)

Mohlo by vás zajímat: