SALON.cz

Vivetta

Vivetta pro panenky

Jako panenka na klíček, která si vyrazila do klubu na hlučný elektro-pop. Tak se budete cítit v šatiškách Vivetta od Vivi Ponti.

Mladá návrhářka z Milána tvořila nejprve pro Roberta Cavalliho. V roce 2008 se však rozhodla osamostatnit a založila vlastní značku specializovanou na dámskou módu. Se svou první kolekcí vyhrála soutěž Fresh Lounge’s Who’s Next Contest a ukázala světu, že velká móda nemusí pocházet jenom z věhlasných módních domů.

Módu Vivetta poznáte podle jasného rukopisu, který v sobě snoubí retro 80. let s dotykem svěží kreativity. Vtipně pojaté detaily tvořené s lehce surrealistickým přístupem nechávají dámské šaty, halenky a saka vyniknout svou nadčasovostí. Přesto však někde v základu cítíte inspiraci holčičkovským „lolita“ stylem.

Vivi Ponti vidí ženu jako okouzlující mademoiselle, která dbá na bonton a nikdy nemá sukni skandálně krátkou a výstřih neslušně hluboký. Umí být smyslná a nevinná zároveň, ale rozhodně nesedí v koutě. Modely pro podzim/zimu 2010 jsou z klasických materiálů, mají úmyslně přehnané křivky a těží z ostrého barevného kontrastu černé, bílé a červené.

Více info na: www.vivetta.it

červené šaty Vivetta černo-bílé šaty Vivetta černá halenka a červená sukně Vivetta dámské černobílé šaty Vivetta černé šaty Vivetta s károvým vzorem černá halenka a červená sukně Vivetta černé šaty Vivetta s károvým vzorem bílá halenka a černá sukně Vivetta modré šaty Vivetta červený kabát Vivetta

Mohlo by vás zajímat: