SALON.cz

bjorkvin

Vítejte v Björkvinu!

Aneb v zemi vibrujícího toustovače, trsajícího walkmana, slepého tučnáka, šišinkového strašidýlka, neviditelného nočního jezdce a jedné roztomilé ovečky.

Björkvin Land byl objeven v roce 2005 dvěma mladými chlapci, Rolfem a Tuem, kteří jednoho krásného slunečného dne prozkoumávali mírná údolí Dánského království. Když v tu je rázem překvapil na obloze balón, který však nikdo neobshluhoval a který si dočista letěl kam se mu zachtělo. Chlapci fascinováni tímto ukázem se vydali balón sledovat. Vzdušný balón se však po chvíli ztratil z dohledu chlapců, díky čemuž oba hoši rázem zjistili, že už se nenachází ve své rodné zemi, ale ve zcela neznámé krajině, kterou nejenže do té doby nikdy nenavštívili, ale ani o ní nikdy neslyšeli.

Podle všeho by se Björkvin, jak ho oba chlapci pojmenovali, měl nacházet kdesi poblíž Dánska. Vzhledem k tomu však, že by mělo jít o zaslíbenou zemi, jsou veškeré informace o něm zahaleny přísným tajemstvím. To málo, co se o této zemi tedy ví je, že v ní skoro každý najde co potřebuje a že se v ní jistě každý bude cítit příjemně.

Pakliže i vás zmínka o Björkvinu zaujala, můžete se spolu s námi vydat na její menší průzkum. I přesto, že poloha Björkvinu není zatím přesně určena, je možno se s ním spojit skrze poštu, díky čemuž dojdou jakékoliv zásilky z Björkvinu i do České republiky. Pokud byste tedy rádi Björkvin zkontaktovali, počítejte, že při menší zásilce (do 200 eur) bude poštovné činit 20 eur a při větší zásilce (nad 200 eur) nezaplatíte ani o korunu navíc.

A na závěr malá rada. Nebojte se vstoupit do této úžasné země, neboť jistě i vás pohltí svojí nápaditostí a příjemnou atmosférou!

Björkvin Björkvin Björkvin Björkvin Björkvin Björkvin Björkvin Björkvin Björkvin Björkvin Björkvin Björkvin Björkvin Björkvin Björkvin Björkvin

Mohlo by vás zajímat: