SALON.cz

Das Studio

Vídeňský výlet III: Das Studio

Třetím vídeňským zastavením je obchod a dílna s názvem Das Studio. Originálními šperky a oblečením od módních návrhářů z celé Evropy se to tu jen hemží!

Máte-li rádi módu v pravém slova smyslu, pak byste si jistě při návštěvě Vídně neměli tento obchod nechat ujít.

Dostanete se sem stejně jako k předchozímu obchodu Filzfaktor, tedy metrem linky U3 ze stanice Neubaugasse, nebo autobusem 2A do stanice Kirchengasse. Venkovní štít obchodu je sice celkem nenápadný, zato uvnitř na vás čeká moderní interiér plný zajímavých nápadů.

Jedním z cílů Das Studia je sdružovat mladé návrháře z celé Evropy pod jednu střechu, své modely zde představuje i česká značka Mayda. Větší podíl vystavovaných modelů mají ale i přesto na svědomí rakouští návrháři, jsme přeci jen ve Vídni.

Pod názvem Das Studio se však neskrývá jen obchod, nýbrž i malá dílna, kde se vyrábějí oděvy, které jsou zde také k dostání.

Z vystavovaných značek stojí za zmínku především značky Monikova nebo Göttin des Glücks. Obě využívají k výrobě svých modelů bavlnu, kterou zajímavě kombinují s různými doplňky jako jsou spony, karabinky a jiné. Kromě toho se také vyznačují i svými do detailu propracovanými střihy a neobvyklými kombinacemi barev, které zaujmou každého, kdo touží po osobitém stylu a nechce splývat s davem velkoměsta.

Pokud si právě vy nemůžete stále zvyknout na oblečení nabízené nadnárodními řetězci, určitě toto zajímavé studio při návštěvě Vídně navštivte. Mohu vám zaručit, že nebudete zklamáni!

Das Studio

Kirchengasse 17
1070 Wien

salon.cz salon.cz salon.cz salon.cz

Mohlo by vás zajímat: