SALON.cz

Happy socks

Veselá rána s Happy Socks

Určitě to všichni dobře známe. Rána, zvláště ty v pracovních dnech, nebývají většinou o příjemném vstávání, osvěžující rozcvičce, výtečné snídani s blízkými a klidném odchodu do zaměstnání.

Pro většinu z nás jsou rána spíše hektická, nestíhající, stresující, prostě jakákoliv, jen ne poklidná. Způsoby, jak si tyto chvíle alespoň trochu zpříjemnit, má každý své. Někdo si dá kávu, jiný sprchu, další si pustí rádio, někdo si přivstane, aby se stihl trochu protáhnout, možností je opravdu hodně.

Co by však zaručeně mohlo zlepšit náladu většině z nás jsou vtipně barevné ponožky, které vypadají skvěle jak na rozverných dětech, elegantních ženách, tak i seriózních mužích. Švédský e-shop Happy Socks takové veselé ponožky nabízí a opravdu je z čeho vybírat. Kromě podkolenek, které vyjdou na 10 eur, jsou všechny páry ponožek za jednotnou cenu 8 eur. Poštovné po Evropě činí 3 eur, objednáte-li si však 4 a více párů, pak je poštovné zdarma. Zásilka do České republiky by měla dorazit do 2 – 7 dní, což je také celkem příjemné.

Pakliže tedy i vy patříte mezi milovníky barevných ponožek, stejně jako například architektka Eva Jiřičná, která se k této vášni také kdysi přiznala, pak vítejte v úžasném ponožkovém ráji Happy Socks!

Více info na: www.happysocks.com

Happy Socks Happy Socks Happy Socks Happy Socks Happy Socks Happy Socks Happy Socks Happy Socks

Mohlo by vás zajímat: