SALON.cz

Uvolněná s Bibi Chemnitz

Nová podzimní a zimní kolekce dánské značky Bibi Chemnitz nabízí pohodlnou jednoduchou krásu pro všechny ženy, které nevyhledávají komplikace.

Na značku Bibi Chemnitz můžete v módních kuloárech narazit od roku 2006. Za jejími modely stojí Dán David Røgilds a Gróňanka Bibi Chemnitz. Oba designéři se věnují pánské i dámské módě a vše vzniká v jejich dílně v Arhusu, poeticky pojmenované Inuit (eskymák). Inspirace pochopitelně vychází z  domovin obou tvůrců a spojuje tak v sobě jak trendy skandinávské módy ulic, tak tradiční grónskou schopnost dávat věcem nový a svěží vzhled.

Původně prorazili s unisexovými mikinami a postupně se jejich tvorba rozrostla do ucelenějších kolekcí, se kterými se úspěšně představili na řadě veletrhů a přehlídek. I v nejnovější kolekci však v modelech zůstává jakási bezpohlavní strohost, která ovšem vůbec není na škodu.  Ba naopak. Oblečení, ač určené především pro běžné nošení, si uchovává jakýsi sportovní ráz a je ideální pro všechny ženy, které chtějí být aktivní i šik, avšak netouží se každé ráno zapínat do hromady šněrovaček či knoflíčků, ani běhat po ulici v teplákové soupravě.

Celá kolekce je založená na kombinaci legín a rozměrově lehce naddimenzovaných topů, které vám v případě potřeby pomohou ukrýt i nějaké to kilo navíc. Pro ospalé období roku zvolili tvůrci paletu spíše nevýrazných a zemitějších barev a hladkých struktur bez vzorů, které nechají lépe vyniknout prostým a elegantním střihům. Pokud preferujete pohodu, zkuste poslední dny podzimu právě v tomto stylu.

Více info na: www.bibichemnitz.com

bílé triko a leginy Bibi Chemnitz bílé triko a leginy Bibi Chemnitz - 2 bílý top, šála a barevné leginy Bibi Chemnitz černá bunda a leginy Bibi Chemnitz - 1 černé šaty Bibi Chemnitz černý háčkovaný top a leginy Bibi Chemnitz černý top a leginy Bibi Chemnitz černý top a leginy Bibi Chemnitz - 2 černý top:mikina a leginy Bibi Chemnitz černý top:mikina a leginy Bibi Chemnitz - 2 černý top:mikina a leginy Bibi Chemnitz - 4 černý top:šaty Bibi Chemnitz černý top:šaty Bibi Chemnitz - 3 kostkovaný top:šaty Bibi Chemnitz šedý top a leginy Bibi Chemnitz šedý top a leginy Bibi Chemnitz - 2

Mohlo by vás zajímat: