SALON.cz

Styl San Franciska

Co se vám vybaví, když se řekne San Francisko? Slunce, moře, slavný most Golden gate nebo písnička „If you’re going to San Francisco“?

San Francisko je bezesporu jedno z nejhezčích měst v USA a nejspíš i na světě. Co ale není moc známé je styl jeho obyvatel.

Nedá se říct, že by pro San Francisko byl typický určitý způsob oblékání, jako je tomu třeba ve Stockholmu nebo Kodani. Právě naopak. Díky množství kulturních vlivů, které se v tomto velkoměstě střetávají, zde najdeme nepřeberné množství stylů, od elegantního a střídmého francouzského, jednoduchého a ne-příliš barevného skandinávského až po kalifornsky hippie-bohémský.

V San Francisku se na nějaké trendy prostě moc „nehraje.“ Jeho obyvatelé mají svůj osobitý styl, ve kterém se ale musí přizpůsobit nejen počasí, které ačkoli by se mohlo zdát, není stále jen slunečné, ale třeba i kopcovitému terénu. Právě díky němu v San Franciských ulicích narazíme často na ženy v botách bez podpatků, což ale originalitě jejich outfitů rozhodně neubírá.

O tom, jak se obyvatelé San Franciska oblékají, se můžete přesvědčit na následujích obrázkách, které jsme pro vás vybrali z blogu www.thesfstyle.com.

The SF Style The SF Style The SF Style The SF Style The SF Style The SF Style The SF Style The SF Style The SF Style The SF Style

Mohlo by vás zajímat: