SALON.cz

CTRL podruhé

Finskou značku CTRL jsme vám představili již minulý týden, a to konkrétně v souvislosti s oblečením pro kluky. Neradi bychom však zapomněli i na dívky, protože i pro ně navrhuje CTRL skvělé modely.

V posledních dnech se zaměřujeme především na slevové akce, o jejichž výhodě nemůže být pochyb, a ne jinak tomu bude i u dnešního holčičího CTRLu.

Kromě zajímavé nabídky je na značce CTRL skvělé, že nabízí poštovné zadarmo. Dovolí-li vám to tedy vaše peněženka, můžete vesele nakupovat a nestrachovat se o velikost či váhu vaší zásilky, podle níž se cena poštovné často odvíjí.

Další dobrou zprávou je, že na váš nový šatník ani nebudete muset dlouho čekat, neboť balíček by vám měl dorazit do 3 – 6 dní.

A koho by nezaujalo nic z letní slevové nabídky, může se přesunout buď do nové kolekce oblečení CTRL nebo se třeba pokochat koláží fotografií v sekci About, která vám o značce CTRL řekne víc než leckterý text.

Více info na: www.ctrlclothing.com

tílko Wank (23.90 EUR) tílko Triple Trouple (10 EUR) tílko Sgt. Pepper (17.40 EUR) tílko Strong Island (17.40 EUR) tričko Genesis (14 EUR) tričko Gomorrah (17.40 EUR) mikina Daphne (18 EUR) legíny Urali (32.90 EUR) kalhoty Raza (31.60 EUR) kalhoty Neo Osaka (31.90 EUR)

Mohlo by vás zajímat: