SALON.cz

Móda Jana Kaplického

Nová kolekce Leeda Dejavu a Leeda Kaplicky vznikla ve spolupráci s  architektem Janem Kaplickým, který pro tuto sezónu vytvořil vlastní řadu dámských modelů a plavek.

Jako vždy, je i v této kolekci kladen důraz na originalitu oblečení, které je vyrobeno v limitované sérii přibližně deseti kusů od jednoho modelu. Kromě toho si značka Leeda zakládá také na tom, aby jejich modely měli čistý a fukční design. V glamour šatech Leeda Dejavu a Leeda Kaplicky zazáří ženy na party a premiérách filmů, v jiných vyřadí konkurenci na schůzkách s klienty, v ostatních modelech si užijí prázdniny. Ať jsou šaty jakkoli vyzývavé, jednoduché, či hravé, podtrhují osobnost a respekt k ženě, která je nosí.

Značka Leeda neopomíjí ani důležité téma ekologie. Název kolekce Dejavu – “již viděné, již prožité“ uvádí ve smyslu “již použité”. V omezeném množství se tak v nové kolekci objevily ready – made a materiály z organické bavlny.

Celkově je v nové kolekci více ženskosti a neokázalého luxusu. Dalšími podtématy jsou Paříž, diamanty a šampaňské, jako pojítka ke kráse a smyslnosti, ale také klasické příběhy Alenky v říši divů a Čaroděje ze země OZ.

Více info na: www.leeda.cz

Leeda Leeda Leeda Leeda

Mohlo by vás zajímat: