SALON.cz

Pyrus: Maxi-minimalismus

Máte radši vintage nebo modernu? Nebo vás baví obojí? Zajímavou kombinací retro-prvků a současných střihů je značka Pyrus.

Tento londýnský label funguje od roku 2005 a jeho zakladatelé – designérské manželské duo Lorraine a Ash Johnsonovi – se věnují tvorbě dámské společenské módy s trochu luxusnějším nádechem. Pyrus tedy nabízí kvalitně zpracované a zajímavé oblečení za ceny, které nejsou příliš přemrštěné (jako je tomu v případě některých přepychových značek) a které si mohou dovolit i obyčejné milovnice neotřelé módy.

Důvtip se skrývá hlavně ve střihovém zpracování, které je moderní a nápadité. Modely jsou tvarem spíše minimalistické, zato často maximalistické velikostí.  V kolekcích najdete uvolněné halenky, topy s prodlouženými délkami, nebo třeba tzv. „maxi šaty“, které značku poměrně proslavily. Navíc jsou často doplněny nejrůznějšími vintage technikami zpracování, jako je zdobení a výšivky.

Přestože se Pyrus většinou nebojí odvážných a exotických barev, kolekce pro zimu 2011 se nese spíš v duchu střízlivějších odstínů. Výjimku tvoří výrazná červená a ostře fialová. Všechno oblečení je příjemně volné a zaručí vám nejen styl, ale i komfort a pohodlí.

Více info na: www.pyrus-london.com

dámské fialové šaty s nabíranými rukávy Pyrus fialová halenka s ozdobným lemem Pyrus dámská hnědá blůzka a černé šortky Pyrus dámské tmavě modré šaty s nabíranou sukničkou Pyrus dámský černý svetřík a zlatá vestička Pyrus stříbrno-šedý kabátek s květy a černé úzké kalhoty se sníženým sedem Pyrus dámské černé sako a bílo-šedé šaty se vzorem Pyrus dámský dlouhý fialový svetr, bílá halenka a úzké černé kalhoty Pyrus modrá halenka s nabíranými rukávy a černé kalhoty Pyrus dámské černo-šedé šaty s květy Pyrus dámské červené večerní šaty Pyrus dámské černé paleto a úzké kalhoty Pyrus

Mohlo by vás zajímat: