SALON.cz

Code Mode

Pozvánka na Code:Mode

Od včerejšího dne do soboty 30. července probíhá v prostorách pražské Smíchovské náplavky další ročník festivalu nezávislé módy Code:Mode. 

Letošní letní ročník tak navazuje na loňský první open-air Code:Mode, který se uskutečnil pod širým nebem na Střeleckém ostrově.

Na festivalu Code:Mode Summer 2011 lze spatřit během tří dnů opět tvorbu nezávislých a nadaných tvůrců, zajímavý doprovodný program a příjemně tak strávit volný čas v hlavním městě.

Tato třídenní událost začíná dnes potrvá do soboty 30. července do 21 hodin. Dějištěm festivalu je prostor Smíchovské náplavky. Jako orientační body mohou posloužit Botel Admiral nebo Hořejší nábřeží, které bylo v nedávné minulosti označováno jako Smíchovská pláž. Letošní edice festivalu si tak klade za cíl navrátit život veřejným prostranstvím a zpátky oživit některé opomíjené lokality v centru Prahy.

Filozofie Code:Mode

Vstupné na akci je jako vždy nulové. Letos na jaře se Code:Mode připojil k iniciativě Auto*Mat a jejímu projektu Zelená mapa. Právě mapa jako základní tištěný materiál tvoří i páteř propagace letošního letního Code:Mode 2011. V mapě jsou vytyčeny cyklostezky společně s Code:Mode vrstvou ze Zelené mapy.

Doprovodný program

Code:Mode Summer 2011 představuje speciální sekci s designéry, kteří nechápou kolo pouze jako dopravní prostředek, ale spíše určité snoubení aktivity, stylu a technických parametrů. Na místě je zajištěn i prostor pro zaparkování kol.

V areálu náplavky také naleznete Galerii, v níž se v průběhu každého dne střídají divadelní představení s filmovými projekcemi. Na místě si také můžete půjčit longboardy, skate, frisbee, hakisaky apod. Ve večerních hodinách opanují areál náplavky jako vždy párty. Po celý čas konání je zajištěn hudební doprovod z produkce DJs rozmanité žánrové mozaiky, k hudební složce se přidají i pouliční muzikanti. Nechybí ani občerstvení a základní hygienické zázemí.

Více info na: www.codemode.cz

Code:Mode Vinylbags Love Music Sophistic Bulbul Kiki Bike

Mohlo by vás zajímat: